Böyle devam edersem, haftada kaç kilo veririm?

11.00 Peynir,domates,salatalık,1dilim kepekli ekmek,şekersiz çay14.00-15.00 Bir tabak yoğurt, 1bardak yeşil çay18.00Yağsız salata( domates,salatalık,soğan,)1 bardak yeşil çayHergün böyle devam edersem kaç kilo veririm. Ablam pazartesi geliyo onunla yürüyüşe başlayacam. 4 gündür evde ben egzersizler yapıyorum. Mekik,köprü,koşu, diz çökme vs böyle devam edersem haftada kaç kilo veririm 1-2 kilo versem iyi olacak 5 kilo fazlam var 64 kiloyum boyum 160..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önemli olan yağdan vermen . Ot gibi yaşanmaz proteinin falan olman lazım

• Gece yatmadan süt içiyorum faydası varmıs

Erkekler Ne Diyor 3

• Tam olarak 4 kg 365 g

• nedense benim daha çok dikkat ettiğim nokta listede hiç meyve yok

• Unutmusum tabikide yiyorum 1 tane elma aksam 6dan sonra

• tamam :) o zaman

• Verdiğin listede eksik var gibi. Sana yetecek kalorinin altında olabilir. Sana önerilerim:ekmeği kepekli yemene gerek yok. Saman gibi oluyor zaten B 12 açısından da kıt bir ekmek diye biliyorum. ekmeği normal ye. Çay yerine süt iç. Hem biraz boyun uzar. Hem de kaslarını ve kemiklerini saplamlaştırır. 3 öğün yeme. 6 öğün ye. Ara öğünlerde meyve ve süt olabilir. yağsız salatanın yanına 2 dilim peynir ya da 2 ızgara tavuk ye. Çünkü böyle beslenirsen protein bakımından çok fakir kalırsın. Kastan erirsin kilo verirken. Bol su iç günde en az 7 bardak. O da 2.5 lt ye denk geliyor. çayı sınırsız içebilirsin çay birşey yapmaz. Koşuya çıkmadan önce 1 bardak kahve içersen daha iyi terlersin. Koşudan sonra 1 şişe maden suyu içmeye çalış. Terle kaybolan minerali tekrar kazanırsın böylece. Ama koşudan önce maden suyu ve yemekle doldurma zorluk çekersin. Akşam yemeğini 7 den sonraya yemek sarkıtma. Yatmadan önce yemek yememeye çalış. Karnın kazınırsa 1 bardak süt içip, meyve yiyebilirsin.

• Bir de sebze yemeği şart. öğle yemeğinde 4 kaşık sebze yemeği şart. 5 kilo fazlan var çok bir kilo olmamasına rağmen öğünlerin biraz az gibi geldi.

• Boy 160 kilo 64. Basket topu gibi minicik bişeymişsin sen ya :D (Şakaydı alınma :))

• cok komık..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...