Cipsi kim icat etti?

jelibonbonn
Fiziksel olarak gayet fitim fakat şu lanet cipsleri ara ara yeme krizim tutuyor ve paketin dibini görmeden de bırakamıyorum. Yiyince haliyle daha çok yüzüme yansıyor. Kim icat ettiyse ona tatlı minik sövüşlerimi burdan sevgiyle armağan ediyorum. Ben ki günde 2 lt kola içen kolaya veda ettim, 2-3 ayda bir falan içiyorumdur. Fakat şu cips koladan daha zararlı geliyor ya. 2 gün üst üste koca 2 paket yedim şu an günah çıkarıyorum.
Çekinmeyin, sevgiyle sövmeye sizi de davet ediyorum. Çok iğrenç bir şey değil mi?
Cipsi kim icat etti?