Kilo alamıyorum? Supradyn hapı ne kadar fayda eder?

sorunum kilo alamayışım.bundan 2 ay önce oruç tuttum ve bunu sonucunda 5 kilo kaybım oldu.163 boyunda şuan 47 kiloyum eski kiloma ulaşmaya çalışıyorum sık sık yiyorum ama bir gelişme yok aynıyım.annem supradyn vitamin hapı almış bunu kullanmamı istiyor. kilo aldırıcı bi hap oldugunu söyluyor.ben de doktor tavsiyesi olmadan kullanmak istemiyorum.netten araştırdım baktım vitamin hapı bunun bana ne gibi getirisi faydası olabılırki.gordugum kadarı ile zararsız ama bir doktora gitmeden buraya sormak istedim.önereceginiz başka birşeyler var mı?kendimi bu şekilde mutsuz hissediyorum kıyafetlerim dahi olmuyo belimden düşmekte yardımlarınızı bekliyorum.birde bu hap aç mı tok karnamı ne zamanları kullanılmakta?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• 17.68 vücut kitle endeksin.20-25 arası normal değerler.Normalin altındasın tabi ama bilinçsiz kilo almaya çalışma.dediğin hap vitamin hapı sana kilo almada hiçbir faydası olmaz.Üç çğün düzenli beslenerek kiloyu sağlıklı şekilde alman lazım.Kilo almaya çalşırken şunlara dikkat et link

Bir de kilo almak isteyenler için sabah,ara öğün ,öğle ve akşam yemeklerinde şunları yemelisin link

link

link

link

Kilo alacam diye karbonhidrat ağırlıklı olarak beslenme lütfen.Dengeli ve kontrollü bir şekilde alman en iyisi.

0|0
    • Şikayet

sık sık yiyorum ama burda anlatılanları uygulumak zor herşeyi yiyebilen biri degilim yemekte seçiyorum

• Şikayet

Rica ederim.

• Şikayet
      21gün

Merhaba tam bir yıl önce kullandım. 1.69 boy 50 kiloydum. ye sadece yaşamak için yiyordum. yemekten lezzet alamıyordum. acıktığımı hissetmiyordum bile. Sonra tavsiye üzerine kullanamaya başladım.. Subradyn All day 30 tablet olanı... Sabahları kahvaltıdan sonra atıyordum.. inanın öğleni zor getiriyodum.. ilk 20 -25 gün hiçbişey anlamadım ama sonra gördüm faydasını :) Yanlız ben öğlen yemeğinden sonra 1 adet balık yağı atıyordum. böyle tavsiye edilmişti... araştırdım hiç bir yan etkisi yok. subradyn attıktan sonra bol su tüketilince de bir sıkıntısı olmuyor... :))) böyle 3 ay devam ettim yanlız atmadıgım zamanlarda oldu iki güne bir üç güne bir... bazen haftasonları hiç atmadım çok çok dikkat etmedim yani 3. aya kadar... sonuçççç 7 kilo aldım... ve bunun yanında artık keyifli yemek yiyorumm acıkıyorum iştahım çok çok iyi ara öğünlerim falan var artık :) çok ilginççç... 1 kilo verdim biraz koşturmacam vardı... denedim yaklaşık 3 ay almayı alamadım. şimdi yine başladım subradyn 'e... bakalım ne olacak... ben kullanınca bol su tüketiyorum bilginizeeeeee... :)