Kilo alamıyorum? Supradyn hapı ne kadar fayda eder?

sorunum kilo alamayışım.bundan 2 ay önce oruç tuttum ve bunu sonucunda 5 kilo kaybım oldu.163 boyunda şuan 47 kiloyum eski kiloma ulaşmaya çalışıyorum sık sık yiyorum ama bir gelişme yok aynıyım.annem supradyn vitamin hapı almış bunu kullanmamı istiyor. kilo aldırıcı bi hap oldugunu söyluyor.ben de doktor tavsiyesi olmadan kullanmak istemiyorum.netten araştırdım baktım vitamin hapı bunun bana ne gibi getirisi faydası olabılırki.gordugum kadarı ile zararsız ama bir doktora gitmeden buraya sormak istedim.önereceginiz başka birşeyler var mı?kendimi bu şekilde mutsuz hissediyorum kıyafetlerim dahi olmuyo belimden düşmekte yardımlarınızı bekliyorum.birde bu hap aç mı tok karnamı ne zamanları kullanılmakta?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 17.68 vücut kitle endeksin.20-25 arası normal değerler.Normalin altındasın tabi ama bilinçsiz kilo almaya çalışma.dediğin hap vitamin hapı sana kilo almada hiçbir faydası olmaz.Üç çğün düzenli beslenerek kiloyu sağlıklı şekilde alman lazım.Kilo almaya çalşırken şunlara dikkat et link Bir de kilo almak isteyenler için sabah,ara öğün ,öğle ve akşam yemeklerinde şunları yemelisin link link link link Kilo alacam diye karbonhidrat ağırlıklı olarak beslenme lütfen.Dengeli ve kontrollü bir şekilde alman en iyisi.

• sık sık yiyorum ama burda anlatılanları uygulumak zor herşeyi yiyebilen biri degilim yemekte seçiyorum

• Öncekileri Göster
    • soyledıklerını yerıne getırmeye calısıcam umarım sonu ıyı olur eskı halıme kavusur mutlu olurum tesekkurler

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• test yaptırıp öyle ilaç kullansaydın..kuzenlerimde de vardı zayıflık troid bezi hızlı çalışıyormuş bi ilaç kullanıyorlar..ama pek değişme yok o ayrı konu tabi..

• Bende senin gibiydim kardeşim yıllardır ne yediysem ne içtiysem kilo alamadım bir arkadaşın vasıtasıyla psikolog'a gittim sonuç süper 60 kiloydum şimdi 78 kiloyum görenler şaşırıyor hep bu anı beklemiştim şükürler olsun..

• boyle sorunum yoktu.dedıgım gıbı oruc tuttum ve bunun sonucundada kılo verdım.o verdıgım kıloları alamıyorum. boyle bırseyle daha once karsılamadım 5 kılom gıttı.eskı halımı ıstıyorum.kafaya taktım herhalde ondan alamıyorum

• Tamam işte psikolojik psikolog'a git sana ilaç verecek kilo alırsın

• Ben bir ara Nutrigen isimli bir şurup kullanmıştım.İçeriğinde üzüm çekirdeği özütü var ve doğal bir şurup iştah açıcı özelliği var.Eczanelerden alabilirsin.

• hmm teşekkürler bakıcam umarım bi yararı olur:(

• rica ederim

• metabolizman demekki makinalı cok calısıyor :) cok sanslısın :)

• sorma ya doktorda oyle dedı:)suan ıyıyım cok sukur ama yınede kıloya ıhtıyacım var:)

• :)

• Vitamin iştah açabiliyor bazı bünyelerde. Sabahları kahvaltıdan sonra içebilirsin.

• kilo supradyn ile alakalı değildir fazla içme karaciğerin çökebilir ... farklı şeyler dene ama bence bir diyetisyen ile görüş kaş yapayım derken göz çıkarma

• bende onları düşündüm bi sorun çıkar diye korkuyorum ama netten okudum bi zararını olmadıgın gordum ama içimde yinede korku var.başka ne yapabilirim?gece yatarken yemek yiyorum sırf kılo alayım diye gece husu husne kalkıp kendime birşeyler hazırlıyorum psikolojı bozuldu gibi:)

• supradyn yan etkisi karaciğeri çökertir. bundan eminim ... hoş herşeyin fazlası karaciğere zarar verir .. bir diyetisyene git en doğru yol budur kilo alayım derken kurtutlamayacağın yağlanmaya sahip olma

• galıba haklısınız

• Öyle haplar sadece vitamin için bir faydası olmuyor.Düzenli yemek yemelisiniz.

• alma kızım kg. napcan koca megenmez evde kalırım dıysan ben zayıf sevıyorum haber ver ben senı alırım :D

• çok şükür öyle bir derdim yok.kendimi iyi hissetmiyorum ve kıyafet sorunları yaşıyorum.umarım kilolu bi insana denk gelirsin:)))

• çok fayda eder

• hmm bayagı açıklayıcı oldu bu cevap.ne faydası vardır bu hapın onu soruyorum.kullandınız mı

Kızlar Ne Diyor 4

• Hapları neye güveneek aldınız.

• kafamda soru ısaretı bırakan mevzuda o aslında...annemın yakınıda aynı durumu yasamıs vee onların sylentısı uzrıne alıyo benım kullanmamı ıstıyo.netten baktım tabı ne kadar dogrudur orası dusndrc zararının olmadıgı vıtamın kaynaklı bı hap oldugunu belırtmekte.kılo ıle alaksı yok aslında.bırde buraya sorrmak ıstedım.kılo almak ıstıyorum alamıyorum.kıya
      fetlerı uzerıme yakıstıramaz oldm.ayrıyetten kendı kıyafetlerımde olmz oldu.byk srun sıkıntı yaptı bende kendımı bu sekılde hıc ıyı hıssetmıyorum.

• Canım bak her bünyede farklılık gösterir tahmini alınan ilaçlar.Komşuna yarayan ilaç sende bir etki göstermeyebilir.Dikkat edersersen çoğu ilaç yaş baz alınarak veriliyor.Doktor sana yaşını niye sorar bunu merak etmişsindir umarım.Sağlığını tehlikeye atma bir doktora gidersin gerekli tahlil ve tetkiklerden sonra sana uygun bünyene uygun vereceği ilaçları kullanırsın.

• İlaç içme.Diyetisyene git mutlaka

• Gözüm görmesin :(

• Ayni kilodayiz ve boydayiz neden bu kadar sorun ediyorsun ki herkes zayiflamak isterken hemde :) Ben de çok yerim ama hiç kilo alamam.

• çevre psikolojimi bozdu.gorduklerınde bayagı zayıflamışssın dediklerinde ben daha kotu oluyorum ve kıyafet sorunu yaşıyorum.kendime birşey yakıştıramaz oldum. 52 kiloda idim o vakit tamdım aldıgım birşey şak diye oturuyodu şimdi ise bulmakta zorluk çektigim gibi kendi kıyeftlerimde olmaz oldu:(kilo alayım diye evde yapmadıgım kalmadı hamur işleri yaglı yicekler kızartmalar sanırım kafama taktıgımdan alamıyorum olmuyo:(((

• Gerçi sende haklisin Turkiye'de bedenler 36 itabariyle basliyor. Sana şu an 34 oluyordur.

• 38-40 bedendim şimdi ise çok zor dedigin gibi 36 dahi olmaz oldu:((((

Yükleniyor...