Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Hergün soğan yemenin bir zararı olur mu?

Selam herkese .ben her gun sogan yiyiyorum nerdeyse .ama koku falan hic kalmiyo .bi zarari olurmu acaba ? ,cunki cok tuketiyorum ,olmazsa olmazim yeni sogan :D

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• sogan cok cok faydalıdır vücut direncini arttırı özellikle kış hasatanma ihtimalinizi azaltır

0|0
  • Soğan faydalıdır ama her şeyi ölçüsünde almanın da yararı vardır :) Fazla yeme bence..

0|0
  • Okurken irkildim. :/

0|0
  • sağlıklıdır aslında .hastalıklarakarşı birebir .antibiyotik etkisi vardır .rahatsızlıklara karşı direncin artar .

0|0
    • aynen nadiren hasta olurum .ama hergun yedgim icin azcik rahatsiz oldum kotu biseymi diye

• kötü değil ama herşeyin fazlasının zararlı olduğunu unutma .

• soğanı nasıl yiyorsunuz :(

0|0
    • kesiyorum elma gibi hart hart yiyorum :D

• aksine sağlık için faydalıdır, koku yapmasa değil her gün her öğün soğan yerim

0|0
    • suyun cogu bile zarar ama o yuzden aklimda soru kalmis

• bende hergun yıyorum bır zarar yok faydası var ağzındakıbakterılerı olduryor bir çok faydası var saymakla bıtmez bence hergun tuket bırde lımon

0|0
  • evlenilecek hatun be :D yanında akşama kadar osursam gıkını çıkarmaz maşallah <3

0|0
    • igrenc :D

• ben mi durum mu iğrenç halbuki insanların yanında hiç salmam :)

• durum :D

• Sogani hic yiyemem ben nasil yiyorsun o kdr agzin hic kokmuyor mu?

0|0
    • yok hic kokmuyor cidden ,belki hep yedgmden alismis ola bilrsim

• yoo demiyo koksa coktan soylemisti biz cekinmeyz hic .o yanimda oldugunda bile yerim ,oda sever soganli doner falan :)))

• Hmm iyi opusurken sorun olmuyo yani :)

• soğan faydalıdır.

0|0
  • sen hindistanlımısın kardeş

0|0
    • yoooo :D

• hindistanlılar soğanı çok tüketir dünyada 1.sırada :D

• bak bilmiyodum bugun bunuda ogre3nmis oldum sagol :D

• Soruya başlıkta başlayıp, detaylarda devam etmekte yeni moda oldu. Beyin cıklaması yaşatıyorsunuz.

Belki kokuyorsun ama alıştığın için sana gelmiyor koku, sigara gibi?

0|0
    • yok anneme ablama falan soruyorum onlarda hic kokmuyosun diyo ,arkadaslarada sordum :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Soğanı bende severim ağız kokusu yaptığı doğru ama dişlerimi fırçalayıp üstüne naneli sakızımı çiğneyince koku kalmıyor soğan çok faydalıdır bol bol ye.

0|0
    • bende hic kalmiyor zaten ,problem yok cok sukur ))

• hiç kokmadığına eminmisin senin burnun alışmış tenin bile kokar

0|0
    • yok arkadaslara anneme ablama babama bile sordum :D

• ağız kokusu yapmıyo muu :)

0|0
    • bende cidden diyorum kalmiyo koku

• sevgilin pantolonunu açar kapatır geri söylemedi deme

0|0
    • ayrildi benden ayyyyy haklisin :P

• nasıl koku olmaz şaştım kaldım.koku olmasın diye özel bişey yapıyomusun.bende soğanı çok severim hergün yesem yerim yani.ama kokudan dolayı mahrum kalıyorum.kadın hastalıklarına karşı koruyucu .saça da faydalı.sarımsakta severim .

0|0
  • yanınada domitiss kıracan miss.

0|0
  • Neredeyse hiç adet sorunu yaşamıyorsun dimi?

0|0
    • aynen ))

• Demekki zararlı değil :) soğan kadın sağlığı açısından çok yararlı :) ama abartmamak gerek tabii

• anladm tsk )

Yükleniyor...