• Sor
  • Bence

Hergün soğan yemenin bir zararı olur mu?

Selam herkese .ben her gun sogan yiyiyorum nerdeyse .ama koku falan hic kalmiyo .bi zarari olurmu acaba ? ,cunki cok tuketiyorum ,olmazsa olmazim yeni sogan :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• soğan ne ya her bitkiyi yemeyin :/

• hic. kaktüs olsa neyse.

• hıh :/

• değilmisin cocugum? :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Okurken irkildim. :/

• sogan cok cok faydalıdır vücut direncini arttırı özellikle kış hasatanma ihtimalinizi azaltır

• Soğan faydalıdır ama her şeyi ölçüsünde almanın da yararı vardır :) Fazla yeme bence..

• hergun yemeezsem olmaz :D

• Neden, bağımlısı mı oldun? :)

• aynen ))

• bende hergun yıyorum bır zarar yok faydası var ağzındakıbakterılerı olduryor bir çok faydası var saymakla bıtmez bence hergun tuket bırde lımon

• soğanı nasıl yiyorsunuz :(

• kesiyorum elma gibi hart hart yiyorum :D

• sen hindistanlımısın kardeş

• yoooo :D

• hindistanlılar soğanı çok tüketir dünyada 1.sırada :D

• bak bilmiyodum bugun bunuda ogre3nmis oldum sagol :D

• sağlıklıdır aslında .hastalıklarakarşı birebir .antibiyotik etkisi vardır .rahatsızlıklara karşı direncin artar .

• aynen nadiren hasta olurum .ama hergun yedgim icin azcik rahatsiz oldum kotu biseymi diye

• kötü değil ama herşeyin fazlasının zararlı olduğunu unutma .

• Sogani hic yiyemem ben nasil yiyorsun o kdr agzin hic kokmuyor mu?

• yok hic kokmuyor cidden ,belki hep yedgmden alismis ola bilrsim

• Öncekileri Göster
    • yoo demiyo koksa coktan soylemisti biz cekinmeyz hic .o yanimda oldugunda bile yerim ,oda sever soganli doner falan :)))

• Hmm iyi opusurken sorun olmuyo yani :)

• evlenilecek hatun be :D yanında akşama kadar osursam gıkını çıkarmaz maşallah <3

• igrenc :D

• ben mi durum mu iğrenç halbuki insanların yanında hiç salmam :)

• durum :D

• aksine sağlık için faydalıdır, koku yapmasa değil her gün her öğün soğan yerim

• suyun cogu bile zarar ama o yuzden aklimda soru kalmis

• soğan faydalıdır.

• aynen

• Soruya başlıkta başlayıp, detaylarda devam etmekte yeni moda oldu. Beyin cıklaması yaşatıyorsunuz. Belki kokuyorsun ama alıştığın için sana gelmiyor koku, sigara gibi?

• yok anneme ablama falan soruyorum onlarda hic kokmuyosun diyo ,arkadaslarada sordum :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Soğanı bende severim ağız kokusu yaptığı doğru ama dişlerimi fırçalayıp üstüne naneli sakızımı çiğneyince koku kalmıyor soğan çok faydalıdır bol bol ye.

• bende hic kalmiyor zaten ,problem yok cok sukur ))

• hiç kokmadığına eminmisin senin burnun alışmış tenin bile kokar

• yok arkadaslara anneme ablama babama bile sordum :D

• ağız kokusu yapmıyo muu :)

• bende cidden diyorum kalmiyo koku

• sevgilin pantolonunu açar kapatır geri söylemedi deme

• ayrildi benden ayyyyy haklisin :P

• yanınada domitiss kıracan miss.

• nasıl koku olmaz şaştım kaldım.koku olmasın diye özel bişey yapıyomusun.bende soğanı çok severim hergün yesem yerim yani.ama kokudan dolayı mahrum kalıyorum.kadın hastalıklarına karşı koruyucu .saça da faydalı.sarımsakta severim .

• Neredeyse hiç adet sorunu yaşamıyorsun dimi?

• aynen ))

• Demekki zararlı değil :) soğan kadın sağlığı açısından çok yararlı :) ama abartmamak gerek tabii

• anladm tsk )

Yükleniyor...