Sigarayı bıraktım ama halen canım çekiyor ne yapmam lazım ?

Arkadaşlar çok feci bir şekilde sigara içme isteiğim var Şu an ve bırakalı 9 gün bugün cok kötüyüm boğaza verdım kendimi sigarayı unutmam için ne yapabilirim ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle böyle bir kararı aldığın için seni takdir ettiğimi bilmeni isterim. Yapmaya çalıştığın şey çok zor ama sen en zor aşamayı geçmişsin: karar vermişsin.Bu kararından hiçbir zaman dönmemeli, zihninin bir taneden bir şey olmaz gibi kandırmacalarını gormezden gelmelisin. Bi tane bile içsen devamı gelir.Sana destek olacak biri olmalı. Annen, sevgilin, vb. Bu çöküntülerde ve yoksunluk hissinde sigara içmemene yardım etmeliler.Fazla yemek yemen çok normal, vucudun tamamen eski haline gelince yemek yemen de normale dönecektir.Günde 10 sigaradan fazlasını içiyorduysan,nikotin sakızı ya da nikotin bandı kullanabilmek için bile hekimine danışmalisin.Söylediklerim kesin bilgi, çünkü bu konuda birine yardımcı olmuştum :)Pes etme, başaracaksin :)

• Çok teşekkür ederim güzel düşünceniz ve yorumunuz için öncelıkle ailemdeki herkes kulandıgı için yararlarından cok zararı olacak ıcerı bıle gırmek ıstemıyorum sıgara kokusu var diye o derece :) şu sağlık bakanlığını arasak 171 i bir yararı olurmuki ?

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim bu arada :)

• ben şansımı denıyeyım arayım bır genede ne kadar yardımcı olacaklar bakalım tekrar teşekkür ederimm :)

Kızlar Ne Diyor 5

• sakız çiğne

• Alex ferguson gibi :D ağızdan inmez artık :D haklısın öyle yapayım

• 9 gun dayanmissn biraz daha dayan tamamen kurtul

• Azim azim azimm...

• aynen

• sık dişini bir 9 gün daha sabret :D

• 9 gün sonraki cevap ne olacak acaba ?:D

• Öncekileri Göster
    • :D Senin sağlık bakanlıgında calısman lazım şiddetle öneriyorum :D

• :D:D:D::D

• Çereze hücuumm:)

• Şu an tam onu yapıyorum bir yanda ice tea bir yandan pasta bir yandan çerez yumuluyorummm :D

• :D:D

• canım çekti :D

• ben senin yerine yakarım yanınada kahve oh mis

• afiyet olsun kardo :D ama böyle oyunlara gelmicem :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendini tatmin etmek amaçlı nargile falan iç bir yerde. Benimde 2 hafta oldu, bu şekilde yaptım.

• Bir sey yapma, simdi yavasca o sigarayi elinden indir...

• rıza baba :D:D

• Çek yak bir tane tüm emeklerin boşuna gitsin.

• Emmi demesi kolay tabi işin ucunda cok güzel birşeyle karsılasıcam :D

• Hocam sen sigarayı bırak 10 sene geçsin üstünden arkadaşının teki tek dal uzatsın geri başlarsın sigaraya. Karşılaşacağın şey KoaH

• Kafanı karıştıracak bir şeyler bul

• Oyuna yöneldim vallahi şuan biryyandanda boğaz :D

• :))

• Öpüş, dudakların boş kalmasın.

• Güzel bir öneri haklısın çaça :D

Yükleniyor...