Yüzdeki delik delik yerler için tedavi öneriniz var mı?

Bir yakınımın yüzünde çok sivilceler vardı, neyse doktora gitti, tedavi gördü, geçti. Sonra sivilce lekeleri oluştu baya ama onlar da geçti tedavi ile. Yüzündeki o delik delik olma durumu için ise doktor ben onlar için birşey yapamam demiş. Aranızda bu duruma iyi gelecek bişiler bilen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saten alçı işe yarayabilir. Benim bildiğim başka yöntem yok. Giderilmiyor sanırım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşağıdaki "fraksiyonel lazer" tamlamasını gördükten sonra içimden "öpsek geçer belki" demek geldi.

• Bebeğim ya senden beklediğim cevaplar bunlar.Ha şöyle:))

• Lazer tedavisi ile 2-3 seansta halledilebiliniyor..

Sivilce ve getirilerinin her türlü tedavisi mümkün artık..

Ayrıca (Bkz: bir arkadaşım ekolü)

• O sivilceler eger derinse ve sivilcenin kopan kısmı ise cogu kapansa bile iz az da olsa kalabilir.

• Zamanla düzelir banada olmustu

• bir kac gun once, kedim yuzume oyle bir pence atti ki yuzumde oldukca derin cizgiler oldu 3 tane. dun ve bu gunde cekim nedeniyle yuzum duzgun cikmasi gerektiginden, enjektorle bir sey uyguladilar yuzume ki kolajen destekli bir kimyasal. 3 kesik izine uyguladilar ve 30 dk icinde izi bile kalmadi, fakat asiri derecede yaniyor yuzum hala. bu tur bir uygulama yapilabilir ya da daha once yuzumde dikis vardi onlari da estetik dikisle duzeltmislerdi bilmem ise yarar mi.

• ne guzel mi?

• ne güzel :D

• benim kedi delmedi oyle noktasal sekilde bildigin boydan boya yirtti :D

• Öncekileri Göster
  • lazer estetik tek yol o durumlarda

Kızlar Ne Diyor 4

• doktor yapabilcegim bisey yok demisse daha ne yorum yapabilirim bilmiyorum.kapatabilir ama gecmez herhalde

• fraksiyonel lazer diye bir yöntem var bunun için. lazerle 5-6 seansta izleri, çukurları giderebiliyorlar. ayrıca kimyasal peeling yöntemi de var ama o daha ağır bir tedavi. ancak yüzüne böyle bir işlem yaptıracaksa sonrasında leke ve izlerin tekrar oluşmaması ve cildinin hassaslaşması nedeniyle bayağı dikkat etmesi gerekecek sonraki hayatında. bir de işin ehli birine yaptırmalı yoksa yan etkileri çok kötü olabiliyor. yüzünün yanmasına kadar gidebilir. aslında doktorunun bunu yapması gerekir ama fazla ilgilenmemiş sanırım. kesinlikle güzellik uzmanını falan yaptırılmaması gerekir böyle tedavilerin. cilt uzmanı bir doktor yapmalı.

• benimde akrabam gitti doktora aynı nedenden..bir hap verdi..yüzünü soydu ve geçti..bence doktor değiştirsin

• yani yüzü baya kötüydü baya geçti ama hani bu delikler çukur gibi ama degil sadece dışardan öyle görünüyor hani igne gözü gibi dedil delik

• true cover( doğru yazmışımdır umarım :)) ) bununla yanık izlerini o dediğin delikleri yaraları lekeleri kapatabilirsin.ama geçiren bir yöntem bilmiyorum

• gözenekleri kapatmadığı söyleniyor.eminmisin kapatmadığına? çünkü bende ileride almayı düşünüyordum gerçi o zamana kadar neler çıkar.ileride doğum falan olduğunda eğer bi çatlama olursa nolur nolmaz diye alacaktım.günlük niye kullanılmıyomuş?

• bu arada o true cover i billiyorum, bazen suruyorlar ve bildigin tabaka yuzde gunluk kullanimda asla ama asla onermem. bu arada gozenekleri kapatmadi da dogru degil bariz kapatiyor.

• a evet kozmetiye giriyormuş ama fondatenlerden çok farklı. link

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...