Kadın doğum uzmanı erkek olursa sizin için sorun mudur?

Gizli Üye
Eskiden kırsal kesimlerde sık sık yaşanan bu tartışma artık göçler sonrasında şehirlerde de yaşanabiliyor. Hamilesiniz ya da eşiniz hamile :

Kadın doğum uzmanının erkek olması sizin için bir sorun mudur ? Doğumun bir kadın doktor tarafıyla mı yapılmasını istersiniz yoksa farketmez mi ?
Kadın doktor olmalı
Farketmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Erkekler de eşlerinin ya da gelecekteki eşlerinin hamile olduklarını varsayarak cevap verirlerse sevinirim. Sessizliğin içinde kalmak yerine ... Bir de soruda neyi beğenmeyip de eksileyen şahsın zihniyetine bir adet gargamel sunuyorum. (Artık ne demekse)
Kadın doğum uzmanı erkek olursa sizin için sorun mudur?