• Sor
  • Bence

Gömülü diş ameliyatı.

Alt çene kısmımda iki tane çıkmayan diş varmış. Çene yapım küçük olduğu için çıkacak yer bulamamış. Tüm dişlerime ağrı yapıyor. Doktor ameliyatla alacak. Daha önce yaptıran var mı? Zor muydu? :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benim bilader oldu ama her diş yapısından yapısına farkediyomuş zorluğu

• Hmm teşekkürler

• link biraz olsun yardımcı olur belki

Erkekler Ne Diyor 1

• bendede aynı sıkıntı vardı.3 tane dişimi aldılar.birisi baya gömülüydü damağa.alırken falan bişey hissetmiyorsun kesinlikle sorun olmuyor.gerekli ilaç desteğinide sağlıyorlar haliyle.seni uyaracağım tek kısım.her nerde yaptırırsan yaptır.işlem sonrası kesinlikle o kısma denk gelecek şekilde yanağına buz koymandır.zaten uyuşuk olacak hissetmezsin soğukluğu.bende acemiliğe denk geldi buz koymadık.birşeyde soyleyen olmadı.şişti yanağım falan.ağrı acı tarif edemem...ameliyat sonrası buz kompresi.bunu kesinlikle yap.gerisi inan çok kolay.Geçmiş Olsun.

• Yanağıma mı koyacağım dışına yani?

• evet.dıştan yanağına koy.hissetmezsin merak etme.ben hakkaten zorluğunu çok çektim.basit ve etkili bir yontem.uygulama oncesi buz verip veremeyeceklerini sor yoksa ona gore onlemini al.

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşım oldu, zorluğu pipetle yiyp içeceksin ve cok az ağrın olacak. Dişlerdeki iplerden ötürü belki miden bulanabılır bu herkeste olmuyor. Ama tabı amelıyatı kesınlıkle olmalısın

• Teşekkürler <3

Yükleniyor...