Öksürünce ağızdan kan gelmesi?

Annem bir kaç gündür hasta. Ben grip olmuştum sonra ailece geçirdik, anneme de geçti. Sesi kısıldı öksürüyordu birkaç gündür. Bugün öksürüğünden sonra ağızından kan geldi, öyle bir kaç damlada değil avuç içi kadar falan geldi.. Tehlikeli birşey midir? Boğazları tahriş olmuş ondan falandır diye düşündüm ben, çok korkuyorum. bu konuda bir bilginiz var mı?..

Güncellemeler:
Sadece bir kere öksürükten sonra avuc ici kadar kan geldi, kararsız kaldık. Doktora gitsek mi yoksa bir defa daha tekrarlanırsa mı gitsek?..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 12

• doktora hemen

• doktora daha gitmedin mi :S daha ne duruyosun

• Öksürükle beraber kanlı balgam da var mıydı?

• bencede tahrişten kaynaklanıyor fakat bir doktor bakmadan kesin bişey söylemek zor .kulak burun boğaz doktoruna gitmelisiniz

• bence oksurmekten bugazları tahriş olmuş.

• Çok büyük bir ihtimalle tahriş olan boğazından geliyordur. Tekrarı durumunda doktora gidin

• teşekkür ederim. tekrar etmeden gideceğiz..

• ac kanseri, tüberküloz, zatürre.

• yok artık kız zaten korkmuş bide ne diyosun

• Ya küfür edeceğimde herneyse şimdi

• Acile götürmen gerek acilen ne olur ne olmaz bir ilaç birşey yazar rahatlar biraz olsun annen

• Solunum yolu rahatsızlığı cevabını buradan bekleme. İhtisas sahibine soracaksın.

• cigerleri tahriş olmus olabilir.kısa zaman da doktor a görünmesi yararınıza

• Hemen bir doktora gitsin ciddi bir hastalık olabilir

• Acilee

• Bu saatte nereye gidebilir?

• biz nerden bilelim be kardeşim ne sölesek yalan olur hastalık ciddidir allah yardımcınız olsun acil şifalar :(

Kızlar Ne Diyor 9

• Hemen doktora gidin elbette. Boğaz tahrişinde o kadar kan gelmez. Eğer çok öksürüyorsa tüberküloz bile olabilir. Buradan aldığınız yanıtlara güvenmeyin. Yarın ilk iş mutlaka doktora gidin..

• bence ihmal edilmemesi gereken bir durum

• öksürmekten boğazı yırtılmıştırrr

• Dr. a gitmelisiniz ..bogazi tahris olmus olabilir , ama aksatmaya gelmeyecek bir durum. Gecmis olsun

• acile gıdın?

• ertelemeden doktora gitsin.. cidde hastalık belirtisi olabilir Allah korusun. erken teşhis önemli.

• kurumuş ve tahriş olmuştur boğazı o yüzden olabilir

• yani muhtemelen öyledir sıvı tüketimini arttırsın annen özellikle gece ve sabah daha çok olur burnu tıkalıdır boğazı kuruyodur sık sık su içsin tekrarlarsa bir uzmana görünmesinde fayda var

• İnşallah sırf o yüzdendir..

• bunu gidip doktora sormanız gerektiğinin farkındasın dimi?

• mazur görülecek bişi yok tabi. ciddi bi konu olduğu için buradan beklediğin cevabı alamazsın. geçmiş olsun.

• Farkındayım tabii ki. Öyle de yapıcağız. Ama şu an mümkün olmadığı için, belki bilen-başına gelmiş olan vardır diye sormak istedim. Mazur görün.

• geçmiş olsun ama ciddi bir durum olabilir, ihmal etmeden doktora görünmeli

• bak canım seni üzmek gibi olmayayım ama verem olabilir

Yükleniyor...