• Sor
  • Bence

Boy ve kilo orantınızdan mennun musunuz?

48 kilo kız mı olur lan kız dediğin 55 olur 60 olur ne o öyle elbise askısı gibi!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Söyle bir 3 4 kilo versem tam olucam ama bu halimlede barisigim

• Tsk ederim

Kızlar Ne Diyor 18

• Size de kendimizi beğendiremiyoruz 55-60 oluyoruz kilolu balık etli bilmem ne,48-50 oluyoruz çok zayıf kemik diyorsunuz...Ne yapacağımızı biz de şaşırdık artık...

• 50-55 arası iyidir :)

• 5 6 kilo kadar fazlam var. oda sadece göbekte belli oluyor çok şükür. yeni evli olduğum için herkes hamile sanıyor okadar onun dışında memnunum kilomdan :D

• 48 kiloyum =(

• bir kaç kilo versem benim için hayırlı olacak ya.

• Soru detayına bakarsak sanırım erkekler biraz balık etli bayanlardan hoşlanıyor söylentisi doğruymuş. :)

• yok balık etli değil de çok zayıf kızlara göre biraz daha dolgun kız tercihi diyebiliriz :) bir deri bir kemik görüntüsü pek hoş değil kızda.

• Evet

• Kanka bende dün 51.990 gr çıktım,164 boya

• memnunum keşke biraz daha uzun olsam :)

• 52 kiloyum gayette memnunum.

• 55 kiloyum , boyuma göre 3-5 kilo alsam iyi olur

• Ya Yaaaa. Ne mutlu sana . Görmüşsün flan... Hayır yani Millet olarak bu kadar düştük m ü onu anlamıyorum sorduğun sorudaki mantığa bak.

• evet yaa bakıyorum kızlara tahta kurusu gibiler, şöyle benim gibi hem zayıf hem dolgun yokki piyasa da

• değilim .bir uyumuzlsuzuk var da sen hoşlanmıyon spor yapmayanlardan hocam :D

• 1.72-66kiloyum 63 falan olsam daha iyi heralde

• 48 kiloyom gayette memnunum

• elbise askısı gibiymişim cık değilim

• 45 kiloyum sorun mu var gardaş ? milletin kilosuyla boyuyla dalga geçicenize, oturunda nasıl beyin nakli yaptırabileceğinizi düşünün, çünkü aklı mantığı yerinde olan bir insan başkalarının özellikleri ile alay geçmez. inşşalh sende bir gün 45 kilo kalırsın amin.

• :))))) bittim sana ya .. amin dion bide sonun da :DD

• Tabi derim ne sandın :D

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...