• Sor
  • Bence

Karın kası yapmak için hangi egzersiz yapılmalı?

Arkadaslar bende az bir gobek var sabahlari ac karna cok az sis kaliyo Ama aksama dogru yemegide yiyknce sisiyo ama hic karin kasi calismadim.yuzum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Karın kaslarını geliştirmek için bir çok egzersiz mevcut fakat bunları yapmamızdaki 1.cil neden kendimizi savunmak degil di mi:) Kızlara gösteriş :) O yüzden vücudun en dış yüzeyindeki deri ile karın kasları arasındaki yağ miktarını olabildiğince azaltmak gerekiyor.Bunu da koşarak yüzerek daha hızlı bir şekilde yapabilirsin.Çünkü koşarak vücudun en büyük kas grubu olan bacak kaslarını çalıştırırsın yüzerek neredeyse bütün kaslarını.Bunları yaparken mekik de çekeceksin tabi.Ama sadece mekik çekersen karnındaki yağlardan dolayı o kaslar görünmez

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 33

• şekerı kesıcen moruk baska turlu gıtmıyo gobek ben baya azalttım da kas cıkması ıcın tamamen gobek bolgesını erıtmen lazım mekık cekmeden önce yağlardan kurtulmalısın yoksa kas olsada yagdan gozukmuyor yıne :) ben yaklasık 45 dk kardiyo calısıyorum daha cok yag yakıyor ama bı yandanda agırlık calısmalısın testeron hormonun arttıkca yag yakarsın hem kardıyo hem mekık hem agırlık yuklen

• düzenli olarak mekik çekersen istediğin gibi olur

• 1 haftaya denemeyı bırakırsın :) bende baklavalar gorunuyor ama naptımsa belirgenleştiremedım. protein tozu ve protein barları olmadan imkansız. ve vucut yag oranın normal insanınkinden düşük olmalı.

• mekik mekik mekik bide yatarak ayaklatını 20 cm havaya kaldır 30 sn bekle indir yaraını görürüsün

• :)) onune gelen fitness antronoru burda :))) herkes sallamıs birşeyler vucut yag oranın kac bilmiyorum deli gibi mekik ceksende yag oranını 100 de 12 ve altına cekmedigin surece karın kası hayaldir yapılan mekik egzersizi sadece karın kasını sekillendirir cardiodan sonra yapılırsada yag yakımına bir nebze faydası olur karın kasımı istiyorsun vucut yag oranını düşür

• Bol bol Mekikle yapamzsın .) Ben Fitnessciyim.Mide Kası ABS Cok Zor Bir kas türdür.Salonda Cıkmaz.Evde Cıkar.yani Yicegin yiyeceklere Dikkat Ederek Göbegi eritebilrsin tabi kardio mekik yaparak.isin Sırrı Püf Noktası Mutfak !

• Bir sürü mekik yönetimi var düzenli yap dostum. Onun dışında koşu ve ya yürüyüş lazım. Bunu da yaparken belini şöyle seni acaip terletecek birşeyle sar öyle çık koşmaya. Hem erime hem sıkılaşma olacak belinde. Umarım istediğin hacme kavuşursun.

• Göbeğinle hemen mekik çekince karın kası yapamazsın, sabah erken vakit 1 saat koşu yap birde akşam yemeğini kes, günün diğer öğünlerinde tıka basa ye istersen. Bunları düzenli yaparsan 1 ayda fıstık gibi olursun, yakın bir arkadaşım böyle yaparak göbeğini eritti :DD

• Kiloluysan olmaz baştan söylüyeyim 45 saniye ararla 5 periyot 12 12 mekik

• Kardeşim kesin sonuç veren egzersiz link paylaşamıyorum ama video ismi : karın kasları her gün 8 dakika çalışın erkekler için (youtube)

• mekik ama sade karın kası bişeye yaramaz yüzmen lazım ya da ip atlaman gerek...

• en iyi karın kası mekik ile yapılır

• full kardio yapcaksın bilader eritmeden neyi kas yapıyorsun. Ağırlık falan cok kasma koş bol bol mekik çekik az ye karpuz yoğurt su falan iç

• ANDROİD DEN CAYNAX UYGULAMASINI İNDİR BİR AYDA KARIN KASI GARANTİ (DENENDİ)

• kardiyo yapman tabiki gerekli bende 0 gobek hic yok yinede kardiyo yapıyorum en zor cıkan kas grubu karın olabılır cok farklı egzersizler var alt karın ve üst karın icin

• her gün 3*10=30 şınav ve 3*20=60 mekik çekersen bir kaç haftada gözle görülür bir etki olduğunu fark edersin daha iyisi için günde en az yarım saatte yürümen çok işe yaracaktır. not: sabah ve akşam yapman lazım.hareketleri nasıl doğru yaparım diyorsan arama motoruna bakıp bulursun ;)antrenör değilim , fitnes hocasıda ama sporla iç içeyim.bu sana söylediklerimi uyguladım merak etme işe yarıyor. :) ;)

• En iyisi salonda çalışmak; illa hızlı olsun diyosan FHM editörünün videoları var onları izle

• sadece karın kasıysa mekik! ama adonis alt karın felan da istiyorsan değişir bebek!

• spor salonuna gittim hoca beni gördü bu ne lan dedi ne oldu dedım senin kassız halin buysa kaslı halini düşünemiyorum dedi teşekkür ederim dedim.

• Birader senin ilacın her ikiisde sanırım :D aynı sorundan bende muzdaribim

• Eğer hantalın tekiysen spora gitmem diyosan mekik ve şınav çek kesinlikle işe yarıyor spora başlamadan önce bunları yapıyordum işe yarıyor Mesela sabah 15 mekik 10 şınav akşam aynısı bunları günden güne çoğalt kesin sonuç :))Saygılarımla:Vladimir Proxy (1945)

• yarım mekik ile bacak ve kalça kaldırma egzersizlerine ağırlık ver bence

• karın kası yapmanın temeli mufaktan başlar bunu unutma derim mekik çekmen gerek bolca ve spor101.com antraman hareketleri var görsel bir şekilde o siteden yol çiz kendine

• alt karın kaslarını çalıştırmalısın daha çok

• link 1 ayda yağsız vücut 4 ayda six pack denendi onaylandı ;)

• her gün en az 30 dakka hızlı tempoda yürüyeceksin sonra 15 li 3 set şeklinde ters mekik.. 15 li 3 set düz mekik sonra barfiks barını tutup ayaklarını önden birleştirip dizlerini karnına dogru çekeceksin.. her gün yapacaksın maddi durumun yeterliyse spora baslamadan önce karnitin kullan. süreci hızlandırır..

• Kanka sen mekik çek ve yemene dikkat et . Koş bence birazda

• sorunu tam anlamadım ama bende karın kası var baklava şeklinde sanırım zayıflıktan :(

• Arkadas zayifim ama gobek var az bisi karin calissam karin kasi olur

• göbekten karın kası oldugunu duymadım hiç göbegi erit önce

• mekikle başla

• mekik sına falan cek

• Daha Fazla
Yükleniyor...