Çok susuyorum neden olabilir

suyu içtikçe içesim geliyor ağzım kuruyor sürekli sizce neden olabilir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• vucut ıstedıgı muddetce faydası vardır,bobrekler işlevını yapıyordur,tek sıkıntısı çişe çok gidersiniz:) yaz havasından vucutun gereksınımı daha fazla cok terlıyoruz,nem lazım

• derhal şekerini ölçtür

• o bu değilde bu soru neden gizliden sorulur onu çözemedim:.)

• Canım öyle istedi olamaz mı :)

• ama en kötü ihtimalle şekersiz şeker hastası olabilirsin dikkat en kötü ihtimalle dedim

• yaz aylarında normal ama kışında bu sorunun varsa bir hekime gitmende fayda var.. açlık kan şekerine baktrabilirsin..

• Susuzluğun ana nedeni şu an sıcaklardır. Böbrek fonksiyonları daha fazla arttığı için üre atımında su çok kullanılıyor. Ağız kuruluğu da bundan dolayı olabilir.

• Sigara kullanıyorsan ve şekerli gıda ürünleri tüketiyorsan işte bunlar hep susamaya neden olur ve ağız kuruluğuna tabi.. (:

• o bu aylarda herkezde var. hatta nemli bölgelerde aşırı terleme söz konusu yapacak bir şey yok baharı ve kışı bekleyeceğiz :))

• Pof pof yapmaktan ? :D

• bendede var aynı durum alev alev yanıyorum çok soğuk su iç daha az içiriyor.

• şeker hastalarında sık sıvı tüketme gece sık tuvalete kalkma diyabetik ketoasidoz komasına yaklaştıkça ağız kokusu olabilir .kısacası şekerini ölçtürmende fayda var

• sen bir suaygırısın :D

• Sağol :))

• hipopotam :D

• böbreklerde bir problem olabilir

• İç iç sürekli günde en az 2 litre faydalı. Ya da kuruya mu vuruyon napıon :D

• aynen ha neden oluyo acaba,bi gün su zehirlenmesinden gidicem diye korkmaya başladım. O.o

• şeker hastası olabilirsin şekerini ölçtür doktor olacaktımda okutmadılar :D

• saman nezlesi olacaksın limonata yap

• her zaman mı bu durum oluyor ?

• hayır son bir kaç haftadır olmaya başladı :(

• sıcaktan olabılır :) bnde oleyım cok sekerlı tuketıomusun

• arada bir

• bnde cok sekerlı seyler tuketırım yerımde hanı bnde ıcıyorum o yuzden sordum

Kızlar Ne Diyor 8

• şeker hastalığı başlangıcı olabilir

• Çık fazla kiloluysan ondan olur , yok kilon normal se ozaman şekerini ölçtür çünkü bunlar seker hastalığının belirtileri canım , gecmis olsun

• gün içinde içtiğin su miktarını belirtmemişsin günlük en fazla 3 litre kadar içiyorsan bu normal sayılır eğer daha fazla tüketiyorsan kan şekerini ölçtür bence.

• Seker testi yaptır agız kuruması sekerle alakalı bir sorun her zaman olmuyorsa benim gibi nezle olabilirsin dikkat et kendine klimalı ortamda cok durma

• Şeker olabilir mi acaba

• kiloda yapar

• İşte bunlar hep şeker, geçmiş olsun.

• cok mu kansız ve zayıfsın yksa?

Yükleniyor...