Kekik Yağı Yüzümü, Cildimi Yaktı Ne Yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim sivilce sorunum var. Hiç kimyasal işlemlere başvurmak istemedim öyle aşırı yok doğal yöntemlerle geçeceğine inandım. Hep maske yapıyordum kendim yeni deniyoryum vs vs. Kekik yağı yüzümü yaktı. Az önce elma sirkesi limon tarçın karıştırıp yüzüme sürdüm.
Biraz yaktı limondan olduğunu düşündüm sonra yanma hissi artınca ve devam edince yüzümü yıkadım.
Farkettim ki bunu sürdüğüm yerler kıpkırmızı ve kırmızılıkların çevresi daha koyu bir kırmızıyla çevrili.
Evet ben sivilce ve bu kırmızılıklar için kökten çözüm arıyorum, yardımcı olur musunuz? Kekik yağı cildimi yaktı ne yapmalıyım? Doktora git yazanlar yazmasın..
Kekik Yağı Yüzümü, Cildimi Yaktı Ne Yapmalıyım?