• Sor
  • Bence

Cildim çok yağlı ne yapabilirim?

Yüzüm çok yağlı bunu önlemenin bir yolu var mı? (hay detayına )

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Yaşınız kaç ?

• 23..

• Öncekileri Göster
    • Anladım, teşekkürler ilginiz için.

• Rica ederim...sağlık sıhhat ve afiyet dileklerimle...

Erkekler Ne Diyor 10

• Kiloluysan kilo vermen lazım...

• Hayır aksine çok zayıfım..

• su harıc baska ıcecek ıcmıceksın hamur işleri hiç yemiceksin belkı cok az olabılır aburu cuburu kesınlıklekolayı gazozu kesınlıkle cekırdegı ve cerezı kesınlıkle cok aza ındırmelısın hatta bazılarını hıc ıcmemelısın

• Teşekkürler..

• Öncekileri Göster
    • evde cok oturma tek de olsa yuru nasılsa polislerimiz var kimse bisey yapamaz :)

• =) tamamdır , sağol =)

• Peeling içeren yüz temizleme jeli ile yıkayıp sadece nemlendirici krem kullanabilirsiniz, hafta da 3 günde maske uygulayın...

• nıvea kullanıyorum ama sanırım etki etmedi en iyisi değiştireyim...
      teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • Tamam birde onu deneyeyim, teşekkür ederim.

• Rica ederim, iyi bakın kendinize...

• bence sirke sür günde iki veya üç defa kuruto ve iyi geliyo

• peki denerim sağolun.

• Yeşil çaylı tonik kullan :)

• Bu işe yarar bişey mi cidden?

• Bol su iç yüzüne tonik sür. Günde en fazla iki kere yıka. Mutlaka jel nemlendirici kullan(sağlıkçı konuşuyor) :D

• yağlı yüz sorun değil ancak elin yüzünde olursa sorun.elini hiçbir zaman yüzüne götürme çünkü sivilcede yapıyor siyah noktada

• Bu sıcaklarda bol bol yıkan

• ne güzel işte yağa para vermezsin suratını sil tencereye böyle orda pişir yemeği

• Bıttım sabunu kullan

• Duymuştum aslında ama hiç kullanma gereği hissetmemiştim hatırlattınız sağolun bunuda uygularım artık.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah bu ciltler. Canım sen en basiti dove sabun kullan, sabah akşam düzenli bol sabunla. O kadar krem losyon vs. denedim onun kadar hiçbiri etkili olmadı. Bir de sodayı buz kabına boşalt donduktan sonra yüzüne masaj yaparak erit. Mineralleri yağ düzeyini dinginler.

• tatlım beyaz sabun çok güzel kurutuyo ya .. bide içinde buna iyi gelen otlu sabunlar var aktarda inanılmaz güzel yapıyor. ablamın doktoru ablama çayın posasıyla ılık kür yap demişti ..

• peki canım teşekkürler=)

• ricalar :)

• rosense tavsiye ederim

• Gül suyu ile hafta da 3 kez falan siliyorum yüzümü

Yükleniyor...