Hormon - Elisa sonucu.

Merhaba ben size kan tahlili sonuç değerlerimi sormak istiyorum.Ben nekadar banyo yapsamda temizlensemde benden koku geliyor.Bu kokuyu ben alamıyorum.Bu koku neden kaynaklanıyor olabilir.Cevabınızı dört gözle bekliyorum.HORMON TESTİFT4 1.22 ng/dL 0.93 - 1.7TSH 4.5 µIU/mL 0.27 - 4.20ELİSAAnti HBC Total 0.49 PozitifAnti HBs 86.9 Pozitif mlU/mL 0-10Anti HCV 0.21 Negatif HBsAg 0.28 Negatif

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tiroid hormonun yavaş çalışıyor yazdığın değere göre.Endokrin uzmanına giidp tirodi ultrasonu filan çekilsin.Bir de hepatit aşın yoksa hepatt b geçirmişsin.Onuda enfesksiyon bölümüyle görüş.

• bu normalden fazla olan birşey.bi odayı doldurcak kadar

• Bilemiyorum terle ilgisi yoksa başka tahminim yok:Herkeste koku olur biraz.

• bu kokuya ne sebeb olabilir sence hiç duydunmu ya da tahmin yürüte biliyormsun

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Hebatit B değilsin ve buna karşı bağışıklığın var, Hepatit C de değilsin. Benden bu kadar.

• teşekkürler cevabın için

• Tamam işte aşı olmuş bağışıklık kazanmış.

• Hepatit b değil ama aşı olmuşsun...

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım senin profili falan inceledim. Sen baya muzdaripsin anlaşılan... hangi şehirdesin eğer orda üniv. Endokrin bölümü varsa bir görün. Eger gercekten bir hastalıksa bu tür hastalıklarin tanısı zor o yüzden doktora daima git, o bunu çözene kadar pesini bırakma. internetteki araştırmalarını da unut gitsin yanlış şeyler onlar.. sadece evham verir sana o kadar... ihtimalleri sıralayıp aklını karıştırmak istemem. Bu pek hoş olmaz... tekrar geçmiş olsun..

• ihtimalleri söylemen bana yardımcı olabilir bunun için bu konuyu açdım.yazarsan çok sevinirim.bu arada doktora gittim verdiği ilaçlar bieşye yaramadı

• Tahlillerin tiroid ve hepatit markerları... bunlarda göze batan bir anormallik yok.. doktoruna gitmeye devam et başka sebepler düşünüp arastırması gerek.. burda tahlil okutman da ilginç :)

• ne gibi sebebler olabilir ? yarcımcı olurmsun

Yükleniyor...