• Sor
  • Bence

Hormon - Elisa sonucu.

Merhaba ben size kan tahlili sonuç değerlerimi sormak istiyorum.Ben nekadar banyo yapsamda temizlensemde benden koku geliyor.Bu kokuyu ben... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Tiroid hormonun yavaş çalışıyor yazdığın değere göre.Endokrin uzmanına giidp tirodi ultrasonu filan çekilsin.Bir de hepatit aşın yoksa hepatt b geçirmişsin.Onuda enfesksiyon bölümüyle görüş.

• sana 2 sorum olucak ben 1 hepatit b hastasıyımıyım bulaştıra bilirmiyim ?
      2 troid hormonu yavaş çalışırsa ne gibi sebebelere neden olur benim yukarda yazdığım bir sebebe yol açar mı

• Öncekileri Göster
    • Bilemiyorum terle ilgisi yoksa başka tahminim yok:Herkeste koku olur biraz.

• bu normalden fazla olan birşey.bi odayı doldurcak kadar

Kızlar Ne Diyor 1

• Hebatit B değilsin ve buna karşı bağışıklığın var, Hepatit C de değilsin. Benden bu kadar.

• Hepatit b değil ama aşı olmuşsun...

• Tamam işte aşı olmuş bağışıklık kazanmış.

• teşekkürler cevabın için

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım senin profili falan inceledim. Sen baya muzdaripsin anlaşılan... hangi şehirdesin eğer orda üniv. Endokrin bölümü varsa bir görün. Eger gercekten bir hastalıksa bu tür hastalıklarin tanısı zor o yüzden doktora daima git, o bunu çözene kadar pesini bırakma. internetteki araştırmalarını da unut gitsin yanlış şeyler onlar.. sadece evham verir sana o kadar... ihtimalleri sıralayıp aklını karıştırmak istemem. Bu pek hoş olmaz... tekrar geçmiş olsun..

• ihtimalleri söylemen bana yardımcı olabilir bunun için bu konuyu açdım.yazarsan çok sevinirim.bu arada doktora gittim verdiği ilaçlar bieşye yaramadı

• Tahlillerin tiroid ve hepatit markerları... bunlarda göze batan bir anormallik yok.. doktoruna gitmeye devam et başka sebepler düşünüp arastırması gerek.. burda tahlil okutman da ilginç :)

• ne gibi sebebler olabilir ? yarcımcı olurmsun

Yükleniyor...