• Sor
  • Bence

Kollarımı ağda ile alabilir miyim?

Evde ağda ile almayı düşünüyorum şekerli olduğundan çok mu çıkarır sizce? kuaföre gidip sir ağda istemiyorum yani. Sir ağda az çıkarır normal ağda çokmu çıkarır? Peki makine nasıl?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Roll-on ağda al sür yapıştır çek :DD oh miss :) link en iyi de bu :)

• işte bu sir dimi? nasıl yapcağımı bilmiyorum ısıtcam sanırım

• Öncekileri Göster
    • rica ederim bende teşekkür ediyorum :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 8

• yapma ya kollarına yapılırmı o bu sefer her bacak vb aldında kolunda almak zorunda kalacakcın alma kollarını

• aldım bile hep kuaföre gidiyorum sıkıldım evde yapmak için yöntemler arıyorum sadece

• oho senin işin zor o zaman ya

• 3 kutu soğuk ağda bandı al, şekerli ağda cildinede zarar verir. arkasından kullanma talimatlarına uygun olarak tüy dökücü ile pekiştirebilirsin.

• ağda bandıda normal ağda değilmi

• Öncekileri Göster
    • 3 kutu mu yuhhh 1 kutu ıkı defa gidiyor bee :)))

• tamam yau siz o zaman hayal ettiğimiz kızlardansınız. Bazıları var anne karnında son anda abdullahtan ayşe olmaya karar vermiş oluyorlar, bizden kıllı oluyorlar. Vurmayın tamam :) ben sizi de hep kıllı falandır diye düşünüyordum. Ağdayı dert ettiği için dedimdi.

• alda ne alırsan al ofiste bazı kızlar vilidiğin benden daha fazla kılı var kollunda çiğ köfteci gibi valla.

• ağda makineleri var al onlardan yap :)

• Tüy dökücü krem kullanmayı denersen daha iyi olur.

• ah erkekler :) onlar jilet gibi çıkarıyor

• Öncekileri Göster
    • sonra jilet yapmışım gibi çıksın hayırr :D

• alakası bile yok :D ben koltukaltım için kullanıyorum :D hatta göz altımda çıkan tüyler var oyara sürüyorum 2 haftada bir falan sece sakal gibi çıksa sürermiyim :D

• kız git 50 tl vertepeden tırnağa kaymak gibi çıkarsınlar ayol

• ağda bantları niye üretiliyor ?

• ağda bandı kullan en pratik olanı

Kızlar Ne Diyor 5

• Makine can yakıyor biraz... O bantlı Veet'in ağdalı var ya onlarla rahat oluyor...

• önermiyorum ilk alıştan sonra daha uzun ve daha sert büyüyolar. lazer epilasyonda pek fayda etmiyor kol tüylerine. hiç bulaşma kola bence bırak olduğu gibi dursun.

• evde yapma alamazsın başka birine yaptırcaksan bilmem de sen yapacaksan kılların çıkış yönleri farklı kollarda alt kısımla üst kısım alamazsın kıl dönmesi falan olur pütür pütür olur sonra neden kuaföre aldırmıyosun hem temiz oluyor hemde sır ağdayla tüyler daha azalıyor bence kuaföre aldırmalısın

• kuaföre gitmekten sıkıldım sir ağda bantları olurmu?

• olur evet ama sen kendin yapamazsın sonucta bir elle bastırıp diğer elle hızla çekmek lazım birine yaptırmalısın

• biliyorum sağol:)

• Epilatör kullan.

• çok acıtmazmı işte o

• uzunsa acıtır..

• ben kuaförde aldırıyorum,çok çıkıyor :)

Yükleniyor...