Yumurtalık kistleri hamilelik ile ilgili sorun yaratır mı?

bende kist var ve boyları 9 mm bir de folikül kistler var. bunlar bana herhangi bir zorluk çıkarır mesela hamilelik ile ilgili sorunlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kist var diyorsun görevini yapabilir mi sence o durumda?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sağlıkta Sorsan Kızlardan Ciddi Cevaplar Gelirdi Sana Bence

• Bu kistlerin çoğu 20. haftaya gelindiğinde kaybolur. hamile kalınır ama eğer kist bebeği sıkıştıracak kadar büyürse bir iğne yardımıyla kisti kurutmaya veya küçültmeye çalışılır.

• teşekkür ederim cevap için.

• sorun değil :)

• yok genelde bir mahsuru olmuyor hamileliğe endometrioma (çikolata kisti) yapışıklık yapabiliyor folikül kisti seninkisi. Zaten sezeryan olursan bir yandan alırlar. Ama normal doğum iyidir.

• teşekkür ederim cevap için.

• bir şey değil.

• uzman bir profesöre git en kısa zmanda annemde bu hastalığı yaşadı eğer izmirdeysen doktor ve hastane söyleyebilirim

• ben hastaneye gittim, kadın doğuma. oradan bana herhangi bir sorun olmadığını her şeyin normal olduğu söylendi. fakat araştırma yaptım ve bende kist 2010 yılından beri var. baktım insanlar 9 mm nin altında olduğu halde endişe duymaya başlıyor bana hastanede öyle söylenmesi garibime gitti.

• Öncekileri Göster
    • çocuktan ziyade ilk önce kendi sağlığın çok öenmli inşallah iyleşirsiniz

• teşekkür ederim.

• biz erkeklerdede 13-22 cm arası kist oluyor ya biz napalım :=)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir tanıdığımda vardı tedavi oldu, yaklaşık iki sene sonra da doğal yollarla hamile kaldı.

Yükleniyor...