Dudak uçuğuna ne iyi gelir?

dudağım uçuklayacak kızarmış ve sürekli kaşınıyor henüz böyleyken çıkmaması için ne yapabilirim?

Güncellemeler:
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar malesef çıkmasını engelleyemedim şişti dediğiniz gibi eczaneye gittim ve zovirax aldım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle kaşıma hiç dokunma ufak tefek söner gider

• şu an ufak tefek ama çıktığında davul misali oluyor benimki. dokunmayacağım inşallah söner gider

Erkekler Ne Diyor 29

• ruj

• Psikolojiyi devreye sok uçuk yokmuş gibi kabul et bu uçuk konusunda master yaptım bir keresinde çıkarken sönmesini başardım belki inanmayacaksın.Mesela hiç şişlik yok bir kaşıntı hissettin dilini oraya götürdüğün an şişer..ruj iyi geliyor galiba

• Kaşıyıp dokunmassan krem sürmesen bile çabuk geçer.

• hindistan cevizi sütü ve birazda nemlendir geçer

• tahta kaşığı biraz ısıtıp uçuğun üzerine bastır. Geçer.

• Paran varsa git eczaneden KENACORT ADLI İLACI AL hemen gecirir tahmini en fazla 5 lira

• El sürme kaşıma, ilaç alsanda almasanda 5 günde geçiyor..

• eczaneden uçuk kremi al:)

• annemin formulu denedim cok iyi çalısıyor,acısız hemde. ucuk ve aftlara : toz şeker ya da birazcık kül bas.

• toz şeker kullanmayın sakın ha oradaki uçuk virusü nü beslemiş olursun

• ya bosversene ya ben ne zaman olsa yapıyorum bir kaç saate geçiyor.

• fondoten iyi gelir

• Çıkacağını anladığında Sabah akşam kullan

• teşekkürler

• Rica ederim ilaçlarla ilgili aklına takılan ne olursa çekinmeden her zaman sorabilirsin

• sağolun

• zovırax krem kullan

• dokunma dokunursan yayılır

• Ezcaneden asiviral krem alabilirsin

• öpüjük :D

• ne yapsanda çıkar :)

• kessinlikle vazelin iyi gelir

• neyden uçuklamış acaba

• eczaneden sonu viral le biten uçuk kremlerinden birini al sür 2 günde kesin geçiyor,denendi.

• kolay . dis macnu .kuruyana kadar dudaginda kalsn

• buz kompres önerebilirim

• Hararetli şöyle dillli milli salya sümük öpüşmek tabi ahahahahaahah

• tuzlu su yap peçeteyle sür günde 3 kez filan 2 güne düzelir kesin.

• şahane başucu ilacım diyebileceğim bir krem .. Zovirax uçuk kremi. 2 ya da 3 sürüşte uçuğun anasını ağlatıyor. mutlaka al ve dene

• teramisin:)

• ne gördün de uçukladı =)

• eczaneden merhem al sür

• Yoğurt sürmelisin :D :D :D

• Bana küçükken ruj sürerlerdi :(

Kızlar Ne Diyor 26

• eczaneden uçuk kremi almalısın.

• aseton basılır diye duymuştum ama bilemiyorum kesin olarak tabii

• teşekkürler

• araştır ama bende uçuk çıkmaz o yüzden ilacını bilmem daha kötü olmasın ben fi tarihinde duyduğumu söyledim

• tamam :)

• çıkmasını drduramaz ama acısını ve kaşıntısını durdurur.(anestol pomad)

• dudak nemlendirici

• kesinlikle vectavir ama daha kabarık halde patlamamış ise aseton sür bir damla

• içinin ateşi vurdu hastalığını atıyor derler. bırak çıksın iyidir mutlaka :)

• eczaneden hemen ucuk kremi al geçiriyor

• Asiviral die bir krem var onu önerebilirim.

• sana eczanenın yolları gozuktu :)

• Aseton sür :) çok ciddiyim

• yok onu yapamam :D limon sür dediler onu sürdüm :/

• Öncekileri Göster
    • :))

• aferim kız D:

• vectavir die kuçucuk bir krem var ama cok etkili hemen yok ediyor uçuğu

• Nivea Lip Balm

• Piyasada uçuk kremleri mevcut.

• biliyorum.bahsettiğin mevcut uçuk kremleri önce çıkartıyor şişiriyor benimkini.

• Kurutur ama... ruj sürerlerdi eskiden bir de onu dene bakalım.

• tamam teşekkür ederim :)

• hayatımda hic uçuk çıkartmadım ama annemde zaman zaman olur hep vicks sürer ve ardından bu vicks bir tek çocuk doğurtmuyor der.. :))

• bi çay kaşığını sıcak çaya ya da suya artık ne olrsa batır biraz ısınsın sonra çıkacak olan yere bastr biraz çıkmasını önlüyor gerçekten

• öpücük .

• vectavir kullan

• yapabilceğin hiç bir şey yok ben daha yeni atlattım 15 günde anca geçti doktor bir krem verdi eczanede 3 tl onu her gün sürünce içindeki irin çıktı ama leke olarak kaldı hala gitmedi ona da zeytinyağı süreceim bakalım

• Nickine 5** Ne iyi gelir bilmiyorum : /

• teşekkür ederim :) senin nick de harika ;)

• <3 Sağol balım ..
      Geçmiş olsun ..

• Sağol tatlım. :)

• Kaşıma sakınn :) Vazelın gıbı bırsey surunce cıkmıyor bende sende olur mu bılemıcem :)

• Ruj sürebilirsin.Kremler var onlardan kullanabilirsin.Uçuk kremleri çok etkili.Eczanede uygun bir fiyata bulabilirsin.

• zaten çıkmadan evvel sürersen kremleri o zaman iyi geliyor sonra bir kıymeti yok...asiviral al eczaneden..kullan ..ha birde ananeler derlerki sıcak bir çay kaşığını dokundur korkup çıkmasın:)denemiyorum değil herseferinde:)

• git ve uçuk kremi al benimde çok çıkar tahta kaşık diş macunu hiç bir işe yaramıyo

• Asiviral diye bir krem

• kaşınmaya başladığında buzla kompres yapabilirsin. ya da tahta kaşığı biraz ısıtıp bastırabilirsin üstüne. bunlar biraz kocakarı ilacı ama işe yarıyor. birda uçuk kremi değil yara kremi sürünce daha çabuk iyişeliyor

• Virosil :D

Yükleniyor...