Dudak uçuğuna ne iyi gelir?

dudağım uçuklayacak kızarmış ve sürekli kaşınıyor henüz böyleyken çıkmaması için ne yapabilirim?

Güncellemeler:
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar malesef çıkmasını engelleyemedim şişti dediğiniz gibi eczaneye gittim ve zovirax aldım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle kaşıma hiç dokunma ufak tefek söner gider

• şu an ufak tefek ama çıktığında davul misali oluyor benimki. dokunmayacağım inşallah söner gider

Erkekler Ne Diyor 29

• Çıkacağını anladığında Sabah akşam kullan

• sağolun

• Rica ederim ilaçlarla ilgili aklına takılan ne olursa çekinmeden her zaman sorabilirsin

• teşekkürler

• Yoğurt sürmelisin :D :D :D

• Psikolojiyi devreye sok uçuk yokmuş gibi kabul et bu uçuk konusunda master yaptım bir keresinde çıkarken sönmesini başardım belki inanmayacaksın.

Mesela hiç şişlik yok bir kaşıntı hissettin dilini oraya götürdüğün an şişer..

ruj iyi geliyor galiba

• şahane başucu ilacım diyebileceğim bir krem .. Zovirax uçuk kremi. 2 ya da 3 sürüşte uçuğun anasını ağlatıyor. mutlaka al ve dene

• Bana küçükken ruj sürerlerdi :(

• buz kompres önerebilirim

• hindistan cevizi sütü ve birazda nemlendir geçer

• kessinlikle vazelin iyi gelir

• fondoten iyi gelir

• ruj

• El sürme kaşıma, ilaç alsanda almasanda 5 günde geçiyor..

• Paran varsa git eczaneden KENACORT ADLI İLACI AL hemen gecirir tahmini en fazla 5 lira

• Kaşıyıp dokunmassan krem sürmesen bile çabuk geçer.

• annemin formulu denedim cok iyi çalısıyor,acısız hemde. ucuk ve aftlara : toz şeker ya da birazcık kül bas.

• ya bosversene ya ben ne zaman olsa yapıyorum bir kaç saate geçiyor.

• toz şeker kullanmayın sakın ha oradaki uçuk virusü nü beslemiş olursun

• neyden uçuklamış acaba

• eczaneden uçuk kremi al:)

• teramisin:)

• eczaneden sonu viral le biten uçuk kremlerinden birini al sür 2 günde kesin geçiyor,denendi.

• tahta kaşığı biraz ısıtıp uçuğun üzerine bastır. Geçer.

• kolay . dis macnu .kuruyana kadar dudaginda kalsn

• eczaneden merhem al sür

• zovırax krem kullan

• ne yapsanda çıkar :)

• tuzlu su yap peçeteyle sür günde 3 kez filan 2 güne düzelir kesin.

• Ezcaneden asiviral krem alabilirsin

• öpüjük :D

• Hararetli şöyle dillli milli salya sümük öpüşmek tabi ahahahahaahah

• dokunma dokunursan yayılır

• ne gördün de uçukladı =)

Kızlar Ne Diyor 26

• öpücük .

• kesinlikle vectavir ama daha kabarık halde patlamamış ise aseton sür bir damla

• Virosil :D

• çıkmasını drduramaz ama acısını ve kaşıntısını durdurur.(anestol pomad)

• vectavir kullan

• Nivea Lip Balm

• zaten çıkmadan evvel sürersen kremleri o zaman iyi geliyor sonra bir kıymeti yok...asiviral al eczaneden..kullan ..ha birde ananeler derlerki sıcak bir çay kaşığını dokundur korkup çıkmasın:)denemiyorum değil herseferinde:)

• içinin ateşi vurdu hastalığını atıyor derler. bırak çıksın iyidir mutlaka :)

• Ruj sürebilirsin

.Kremler var onlardan kullanabilirsin.Uçuk kremleri çok etkili.Eczanede uygun bir fiyata bulabilirsin.

• yapabilceğin hiç bir şey yok ben daha yeni atlattım 15 günde anca geçti doktor bir krem verdi eczanede 3 tl onu her gün sürünce içindeki irin çıktı ama leke olarak kaldı hala gitmedi ona da zeytinyağı süreceim bakalım

• Asiviral die bir krem var onu önerebilirim.

• dudak nemlendirici

• bi çay kaşığını sıcak çaya ya da suya artık ne olrsa batır biraz ısınsın sonra çıkacak olan yere bastr biraz çıkmasını önlüyor gerçekten

• eczaneden uçuk kremi almalısın.

• eczaneden hemen ucuk kremi al geçiriyor

• git ve uçuk kremi al benimde çok çıkar tahta kaşık diş macunu hiç bir işe yaramıyo

• hayatımda hic uçuk çıkartmadım ama annemde zaman zaman olur hep vicks sürer ve ardından bu vicks bir tek çocuk doğurtmuyor der.. :))

• vectavir die kuçucuk bir krem var ama cok etkili hemen yok ediyor uçuğu

• sana eczanenın yolları gozuktu :)

• kaşınmaya başladığında buzla kompres yapabilirsin. ya da tahta kaşığı biraz ısıtıp bastırabilirsin üstüne. bunlar biraz kocakarı ilacı ama işe yarıyor. birda uçuk kremi değil yara kremi sürünce daha çabuk iyişeliyor

• Asiviral diye bir krem

• Nickine 5**

Ne iyi gelir bilmiyorum : /

• Sağol tatlım. :)

• <3 Sağol balım ..

Geçmiş olsun ..

• teşekkür ederim :) senin nick de harika ;)

• aseton basılır diye duymuştum ama bilemiyorum kesin olarak tabii

• tamam :)

• araştır ama bende uçuk çıkmaz o yüzden ilacını bilmem daha kötü olmasın ben fi tarihinde duyduğumu söyledim

• teşekkürler

• Piyasada uçuk kremleri mevcut.

• tamam teşekkür ederim :)

• Kurutur ama... ruj sürerlerdi eskiden bir de onu dene bakalım.

• biliyorum.bahsettiğin mevcut uçuk kremleri önce çıkartıyor şişiriyor benimkini.

• Aseton sür :) çok ciddiyim

• aferim kız D:

• :))

• evet :) ikinize de teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
  • Kaşıma sakınn :) Vazelın gıbı bırsey surunce cıkmıyor bende sende olur mu bılemıcem :)

Yükleniyor...