Dudak uçuğuna ne iyi gelir?

dudağım uçuklayacak kızarmış ve sürekli kaşınıyor henüz böyleyken çıkmaması için ne yapabilirim?

Güncellemeler:
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar malesef çıkmasını engelleyemedim şişti dediğiniz gibi eczaneye gittim ve zovirax aldım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle kaşıma hiç dokunma ufak tefek söner gider

• şu an ufak tefek ama çıktığında davul misali oluyor benimki. dokunmayacağım inşallah söner gider

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 26

• eczaneden uçuk kremi almalısın.

• aseton basılır diye duymuştum ama bilemiyorum kesin olarak tabii

• teşekkürler

• araştır ama bende uçuk çıkmaz o yüzden ilacını bilmem daha kötü olmasın ben fi tarihinde duyduğumu söyledim

• tamam :)

• kesinlikle vectavir ama daha kabarık halde patlamamış ise aseton sür bir damla

• çıkmasını drduramaz ama acısını ve kaşıntısını durdurur.(anestol pomad)

• dudak nemlendirici

• içinin ateşi vurdu hastalığını atıyor derler. bırak çıksın iyidir mutlaka :)

• Asiviral die bir krem var onu önerebilirim.

• eczaneden hemen ucuk kremi al geçiriyor

• sana eczanenın yolları gozuktu :)

• Aseton sür :) çok ciddiyim

• yok onu yapamam :D limon sür dediler onu sürdüm :/

• Öncekileri Göster
    • :))

• aferim kız D:

• Nivea Lip Balm

• vectavir die kuçucuk bir krem var ama cok etkili hemen yok ediyor uçuğu

• Piyasada uçuk kremleri mevcut.

• biliyorum.bahsettiğin mevcut uçuk kremleri önce çıkartıyor şişiriyor benimkini.

• Kurutur ama... ruj sürerlerdi eskiden bir de onu dene bakalım.

• tamam teşekkür ederim :)

• bi çay kaşığını sıcak çaya ya da suya artık ne olrsa batır biraz ısınsın sonra çıkacak olan yere bastr biraz çıkmasını önlüyor gerçekten

• hayatımda hic uçuk çıkartmadım ama annemde zaman zaman olur hep vicks sürer ve ardından bu vicks bir tek çocuk doğurtmuyor der.. :))

• öpücük .

• vectavir kullan

• zaten çıkmadan evvel sürersen kremleri o zaman iyi geliyor sonra bir kıymeti yok...asiviral al eczaneden..kullan ..ha birde ananeler derlerki sıcak bir çay kaşığını dokundur korkup çıkmasın:)denemiyorum değil herseferinde:)

• Ruj sürebilirsin.Kremler var onlardan kullanabilirsin.Uçuk kremleri çok etkili.Eczanede uygun bir fiyata bulabilirsin.

• yapabilceğin hiç bir şey yok ben daha yeni atlattım 15 günde anca geçti doktor bir krem verdi eczanede 3 tl onu her gün sürünce içindeki irin çıktı ama leke olarak kaldı hala gitmedi ona da zeytinyağı süreceim bakalım

• git ve uçuk kremi al benimde çok çıkar tahta kaşık diş macunu hiç bir işe yaramıyo

• Asiviral diye bir krem

• Nickine 5** Ne iyi gelir bilmiyorum : /

• teşekkür ederim :) senin nick de harika ;)

• <3 Sağol balım ..
      Geçmiş olsun ..

• Sağol tatlım. :)

• Kaşıma sakınn :) Vazelın gıbı bırsey surunce cıkmıyor bende sende olur mu bılemıcem :)

• kaşınmaya başladığında buzla kompres yapabilirsin. ya da tahta kaşığı biraz ısıtıp bastırabilirsin üstüne. bunlar biraz kocakarı ilacı ama işe yarıyor. birda uçuk kremi değil yara kremi sürünce daha çabuk iyişeliyor

• Virosil :D

Yükleniyor...