• Sor
  • Bence

Alerjı testı hangı bolume gırıyo

googlede arastırdım bulamadım alerjı testı olucam hangı bolumde randevu alıcam bılen var mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dahiliye (İç Hastalıkları) >> Ağrı, Akdeniz Anemisi, Alerji, Anemi, Baş Dönmesi, Şeker, Diabet, Gastrit, Guatr, Hemofili, Hepatit, İshal, Kabızlık, Kalınbağırsak, Kanser, Karaciğer Kanseri, Kist, Lösemi, Şişmanlık, Obezite, Romatizma, Sindirim Sistemi, Terleme, Ülserdoğru cevap '' dahiliye ''

• sagol dahılıyeden alıyım en ıyısı

• rica ederim ;) geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir sitede dahiliye bölümü diyordu.

• banada dahiliye dedıler ama ayrı bı ses cıkıyo napıcaz bakalım artık

• ben yaptırdım onun bolumu kendi adında

• immunoloji bölümünün konusudur diye biliyorum

• izmirde ege üniversitesinde var da sen nerde yasıyorsun bilmiyorum. asıl bu dalın bakacağı şeydir.

• dermatoloji.

• kulak-burun-boğaz var o bölüm iyi biliyor alerjiyi

• bugun kulak burun bogaza gıttım o zaten alerjı testı ol dedı ama hangı bolum bılmıyorum :/

• hımmm bilmiyorumki

• Cildiye bölümü

• emın mısınız alıcam randevu cunku

• Evet

Erkekler Ne Diyor 5

• bölüme bakma çok az hastane yapabiliyor zaten o testi ;) hastane adı bul git ordan randevu al .

• ıstanbul arnavutkoy devlette gecen sene olmustum ama unuttum hangı bolum oldugunu

• önemli hastanelerde kendi başına alerji diye bir bölüm var dermatoloji sadece derideki semptomlar için diye biliyorum ama genel olarak alerjiye onlar da bakıyor olabilir bazı hastanelerde.

• alerji, ileri tetkik gerektiren bir hastalıktır. devlet hastanelerinde bölümü olmaz. ancak gögüs ve kulak burun boğaz uzmanları basit test kitleri kullanırlar. bu sadece alerjik semptomları geçici olarak çözmek içindir. ileri tetkikler sadece eğitim ve araştırma hastanelerinde yapılır. bu bölüm içinde randevu verilmez. mhrs nin sitesinde de yazar. randevusuz olarak müracaat etmen gerekir.

• İmmünoloji .. Ancak coğu yerde yok. Sindirim ile ilgili ise ;dahiliyeDeri,cilt vs;hariciye,cildiye.En güzeli york testi yaptır. Gıda imtpleransını bir damla kanla buluyorlar

• kafayı yıcem herkezden ayrı bı ses cıkıyo napıcam bılmıyorum gıdıp sıra beklıcez heralde

• Sorunun ne. Alerjiden kastın..kaşıntın mı var,hapsuruyor musun,yediğin mi dokunuyor.?konuyu acarsan daha yed oluruz

• dahiliye'ye giriyor kardeşime yaptırdık geçen gün

Yükleniyor...