Sizin Meslek Hastalığınız Nedir?

Oturarak bile iş yapıyor olsak sanırım uzun süreli her iş geçerli. Sizin meslek hastalığınız nedir? Ne gibi önlem alıyorsunuz? Benim son zamanlarda hatta epeydir, gözlerimde kuruluk var. Dr a gitmeyi de sürekli ihmal ediyorum.Bunun yanında sağ elimde artık ağrı sinyalleri veriyor.Bakalım yalnız mıyım...Geçmiş olsun herkese.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Uzun süresini bilgisayar başında geçiren herkeste sırasıyla; göz kuruluğu, mouse kullanılan elin bileğinde damar ağrısı, sırt ve bel ağrıları en son da boyunda düzleşme görülmeye başlıyor. Maalesef ki kaçınılmaz son. Herkese çok geçmiş olsun..

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 gözleri o kadar dedik soru açtık doktora gidin diye siz hala kullanıyorsunuz bilgisayrı , telefonu çok kötü (:2 fareyle uğraşırsanız hep öyle olur (:geçmiş olsun ama neyse

• Bende gobek olmaya basladi hareketli bir is bulmam lazim :) sanada gecmis olsun dikkat et kendine SEN bide lazimsin

• :)) teşekkürlerr

• meslek hastalığı derken pc yazılımı web tasarımı yapmak :)

• öğrencilik hergün açsın :D

• Bilgisayar başında çok oturan birisin gibi geldi bana?

• Rica ederim.Gülen yüzün hiç solmasın:)

• teşekkürler,sağol.

• Karpal tünel sendromu filan olabiliyor bilekte.erteleemden git bence göz de önemli.Geçmiş olsun.

• Öncekileri Göster
  • süper havalıyım, benim meslek hastalığım bu :)

• işim beni havalı ve mükemmelden öte şahane ve sıradışı bir hale getiriyor, bu da otomatik olarak süer havalılık demek :))

• :)) o nasıl oluyor?

• Bel ve göz ağrısı uzun süre ekrana bakıp oturmaktan

• bir ara kot şort ve etek satıyordum yazlıkta.her kızın kaç beden giydiğini tahmin ediyordum yolda :D

Kızlar Ne Diyor 1

• meslek hastalığım şuan yok fakat, mesleğime başlayınca ses kısılması, ayak şişmesi, baş ağrıması, sinirlerde yıpranma gibi şikayetlerimin olacağını düşünüyorum, olsun değer seviyorum peygamber mesleği benimkisi :)

• evet bildin :)

• öğretmen?

Yükleniyor...