Ara kanama sebepleri nelerdir?

Normal regl gibi değil sadece kandan bahsediyorum. Regl olmuş bitmiş üzerinden 15 gün geçmişse ara kanama neden olur? Özellikle cinsel ilişki sonrasında başlayan ve sadece kan olarak gelenden bahsediyoruz. Bütün testleri yaptılar en son stresse bağlayıp öptüm kib bye dedi de doktor. Benim kafama yatmıyor. Polikistikoverden dolayı olabilir mi dedim. Ona da yok dedi. Tek neden stres midir şimdi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bazen regl döneminde yumurta hücresinin tamamı atılmazmış.atılamayan parçalar ara kanamalarla atılırmış.eğer atılmazsa içeride kalan parça çikolata kisti diye tabir edilen kiste dönüşüyormuş.böyle birşey olabilir.

• kist genelde adet düzensizliği yapıyor; zaten olsa ultrasonda çıkardı.iyiki vücudun atıyor dışarı.

• İyi bir şey oluyormuş bari vücudumda. Hoş ultrasonda kist olsa çıkardı. Demekki vücut atıyor.

• ne demek canım her zaman.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• acil servise kaldırsın götürsün biri hemen seni

• Ultrasonografi yapıldı mı? Rahim iç zarının incelmesine bağlı da olabilir

• Yapıldı fakat başka doktora gideceğim. Polikistikover teşhisi koydu fakat çikolata kistiyle birebir aynı belirtiler var. Rastlantı olduğunu sanmıyorum.

• başka doktora git tavsiyem doktordan doktora fark var

• Bu olay yeni mi olmaya başladı.İlişki sırasında zorlanmadan olabilir mi diyicem ama?

• doktor değilim fakat testlerden normal sonıç çıkmışsa fazla yorum yapamıyacam sadece seks sırasında kendınızı kasıyorsanız buda bir ıhtımal veya bazı mantar turlerı yapıyor dıye bılıyorum fakat emın değilim

• overkist için film veya ultrason flan çekmeleri gerekir kib öptüm bye ile olmuyor o işler

• doku flan zedelenmiş olabilir sert bir ilişki yaşadıysan stres yapma

• Kanama oluyor.

• ultrasona girdiysen neyin stresini yapıorsun

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• stresten olabilir :)

• cinsel ilişkinde vajina zedelenmesinden olabilir. jinekolojik muayenede ve tahlilde birşey yok dedilerse sorun yoktur. cinsel ilişkiniz sırasında biraz daha yumuşak olmaya rağmen gene aynı kanama devam ederse başka dr.a git rahim ağzı kanseri sebebi bile olabiliyor birçok sebebi varmış

• bazen minik doku bozulmalarında oluyor böyle bir şey, rahim ağzına yakın bir yerlerde ufak bir şey vardır belki doktorunun gözünden kaçan.

bazen de doğum kontrol haplarının olumsuz etkisiyle rahim duvarı gereğinden fazla inceldiğinde oluyor. fakat bir durumu doktorun fark ederdi illa ki.

• Bir delik insana ne dertler açıyor pekkomik'im ya. Olmasaydı keşke dedim hani.

Yükleniyor...