Kusarak zayıflayanlar

Arkadaslar benim acil zayıflamam gerekiyor ne yapsam olmadı kusarak zayıflamayı deneyecem kararliyim bunu uygulayanlar varmi mesela 3 4 günde kaç kilo veriliyor ?

Güncellemeler:
1.68 boyundayim 78 kiloyum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu bir psikolojik hastalık ...Adı anorexia bulimia , kendini normal yemek yer gibi gösterip sonra bir yere saklanarak kusmak hiç bir şekilde seni zayıflatmaz ama bu alışkanlık haline gelir. Bütün sindirim alışkanlık ve düzenini bozar, ayrıca gerekli enzimleri almadığın için özellikle ergenlik veya son dönemlerinde isen inanılmaz arızalar ortaya çıkarırsın. Bunun bozacağı fiziksel düzenin ancak 6 ayda geri gelebilir ve o da sana kaçındığın kiloları misli ile geri getirir. Bunun bozacağı ruhsal yapı ise en az 1 senelik tedavi ve izleme gerektirir.Anorexia vücut algının bozulmasıdır , birden başlar . Başlama nedeni de çok basit bir arkadaş lafı dahi olabilir.

Erkekler Ne Diyor 14

• metabolizmasının bozulmasına yol açtığı için bayanlarda uzun süreli regl bozukluklarına neden olan,mideyi harap ve bitap düşüren,yazıflamak için kullanılan yöntem.

• biz seni kilolu sevdik,yapma.(sporla zayıfla!)

• öyle şey mi olur

• benimde aklıma gelmişti hatta buraya sordum bazıları zayıflayamazsın demişti

• Ya 1 68 için 78 hoş hem balık etli bayan çekiçidir

• Bizim bir eleman yaptı sonra çubuk gibi oldu hastanelik duruma geldi

• manyakmısn kızım sen bulumia nersova hastalığına yakalananırsın ve bunun tedavisi yok sakın yapma

• sinameki çayı iç tuvalete cıkarak zayıflamak kusmaktan iyidir bence :D

• biraz fazlalık var ama sürekli koşu yaparak(yürüyerek demiyorum dikkat edin bayanlar hep ama çok yürüyorum derler ) ve yeddiklerinize dikkat ederek zayıflayabilrsiniz ama istikrarlı bir şekilde her gün en az 3 saat koşmanız lazım yorulduğunuzda dinlenme molalarınızıda terinizi kurutmayacak kadar kısa tutmalısınız yani biraz çalışmak gerekiyor otururken sadece az yemekle ya da her gün yürüyüşe çıkmakla zayıflamanız imkansız mutlaka koşu yapmalısınız, sakın kendinizi yürüş yaparak kandırmayın yürümek kimseyi zayıflatmaz mutlaka efor sarfedip ter atmalısınız

• doğru bir yöntem olduğunu düşünmüyorum ayrıca boy ve kilo belirtirsen en azından gerçekten fazlalığın var mıyokmu ona göre bir yol yordam bulunurdu belki ama kusmak doğru bir çözüm değil bence

• ya merak ettim nedir bu acele?podyumamaı çıkackaasın plajda gövde gösterisimi yapackasın?

• kusarak zayiflama cozum degil denlei beslen ve spor yap 3-4 gunde tig gibi olamassin ben senin iyiligin icin diyorum yapma sakin :(

• mücizeden bahsediyorsun...sakın saçma sapan şeyleri denem güzel görüneceğim diye sağlığından olma...her yemekten önce bir bardak ılık su iç bir süre sonra faydasını göreceksin:) yemek esnasında sakın su içme

• itina ile ilik kurutulur

Kızlar Ne Diyor 10

• Kusarak zayıflarsan bir süre sonra her yediğini kusmaya başlarsın ve hasta olursun.

• Saçma saçma iş yapıyosunuz zayıflıcam diye boğazınıza dur demeyi öğrenin.

• bende bir ara beyin gücümle mutfaktan suyu getirmeye çalışıyodum

• kusarak olucak iş degil o saglıgından olursun

• sakın böyle birşey yapmater atkoş yürü, terleme esofmanı giy. Asla kusarak zayıflamayı deneme

• 10 kiloyu 2 ayda rahat rahat verirsin. 1 ayda da kendini sıksan 8 kg verirsin. madem kusacaksın hiç yeme. ya da azıcık azıcık ye.

• sakın sakın sakın.. sağlık açısından çok zararları var şimdi onu açıklayacak kadar bilgili değilim ama dinde de yeri çok fena çok günah sakın..helak olan lut kavmi de böle yaparmış :s

• Ya ben bir gün canıma öyle taketti ki 2-3 ayda 20 ye yakın kilo verdim, üstelik yiyerek biliyor musun? Spor her şeyin başı.Her gün yürüyüş yapacaksın(Hızlı Tempo) en az 1 saat, internetten araştıracaksın hangi besin hangi kalori diye, hem istediğini yiyeceksin hem de zayıflayacaksın. Bir defter tut, ona ne yediğini günü gününe yaz,bir günde 2000 kaloriyi aşmıyacak mesela, eğer zayıflamak istiyorsan 1500-1000 kalori arasında besin tüketiceksin. Kilonu koruyacaksan 2000 kaloriyi aşmıycaksın. Yani kalori sayarak kilo vermeyi dene. Sakın böyle kusmakmış, yok efendim zayıflama hapıymış bunlarla uğraşma sağlığından olursun..

• Yapma etme gözünü seveyim. Midenin dengesini bozarsın ve sağlığından olursun. O duruma geldikten sonra da zayıflığının tadını çıkarmayı bekleme. Kusmayı akıl edene kadar boğazından kısıp, iki yürüyüş yapmış olsan şimdiye daha fazla faydasını görmüş olurdun. Aylarca aldığın o kiloları da 3-4 günde vermek de akıl karı değil hem...

• bu zararlı bir şey zayıflayacaksın diye sağlığını kaybedersin

Yükleniyor...