Kapat

Neden ailem böyle? ?

2 aydır bel ağrısı ve çok ciddi tutulmam vardı mr randevusunu üniversite hastanesi çok geç tarihe verdi baktılar ki duzelmiyorum sonunda özelde mr çektirip özel doktora gittik 3. derece bel fıtığı ve bel düzleşmesi çıktı doktor simdi bir hafta yatak istirahati ve kortikosteroid ve morfinin düşük dozlarini verdi bir haftada iyilesmezse dik hala duramazsam ameliyat ameliyat da birkac yil idare eder sonra vida takmak gerek cok iyi fizik tedavi gormezse bir ayda takilan da var cok dikkat edecek dedi ailem buna iyi iyi biseyi yokmus bir haftada gecermis diye anladi annem doktora agrin cok mu diye sorunca bana atladi yok ağrısı dedi doktor da o size diyemiyodur ağrısı cok siddetli olduğu icin boyle duruşu dedi o kadar sinir oldum ki ağlıyorum sizce niye böyleler hic mi sevmiyorlar beni

0|1
1|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• uzulme cok gecmış olsun bu asamada asıl olan senın saglıgın şimdı bunlara hıc kafanı takma saglıgına odaklan ınan bana sen ıstırhatını yap doktorun verdıgı receteyı uygula bır ıyıleş gerısı onemlı degıl

1|0
    0|0
    • 7gün

Cok teşekkür ederim

• 7gün

Insallah cok teşekkür ederim

• 7gün

rıca ederım

• sakina amaliyat olma izmitte bir hastane var orayi arastirmani tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • 7gün

Bu doktor iyi bilinen bir doktor prof

• 7gün

eger istersen oda gelir ama istemek basarmanin yarisidir.

• 7gün

istemen yeter

• Hacamat ol çok çok iyi gelirr

1|0
    0|0
    • 7gün

Hacamat evresini geçeli baya olmus anlaşılan

Kızlar Ne Diyor 1

• Para vermek istemiyorlardır

1|0
    0|0
    • 7gün

Maddi durumumuz kötü degil dayim cok zengin isteseler bir dk düşünmez verir ki zaten bizim de durumumuz 450 tlyi veremeyecek degil

Yükleniyor...