Kilolu bir kızım , şişman değilim ama etliyim putluyum yinede zayıflamak istiyorum beslenme programı nasıl kurabilirim?

beslenme programı nasıl kurabilirim? Mekik çeksem miğdem deki yağlar birikiyor kas oluşuyor , mekik dışında hangi sporları yapmam gerekiyor?

• bol bol sebze meyve ye
    A seç
  • ne zayıflaması kilonla barışık ol :)
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
yeşil çay içsem zayıflar mıyım?

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki yorumların hiçbirine bakma. Kilo vermek güzel görünmek anlamına gelmez. Mekikle olmaz mutlaka koşman lazım. Ben spor yapamam diyorsan Un, tuz ve şekeri kes. Canın tatlı çektiğinde bir tane yeşil elma veya muz tuketebilirsin. 3-4 kilo verirsin. Sağlıcakla.. ☺

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyene danışsan daha iyi olur herkesin diyet menüsü farklılık gösterir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Alakası yok. Yapacağın tek şey her öğün 1 tabak yemek. Kimseye inanma yok ekmek yeme yok bilmemne. Gerekirse aç kal 1 tabak çorba iç kalk.
    Yani zayıflarsın herhalde.

0|0
    1|0
    • Kastan vericek yanlış beslenicek verdiği küloyu alıcak hemen.. sebze ve protein tüketmesi gerek asalak asalak konuşma.

• @hayaller_paris heyt bee kankim !! 🤗

• @Grungee ☺️

• ergenliğe zayıf girenler zayıf kalıyor ergenlikte kilo verenler bir ömür kilo alıp veriyor muhtelif zamanlarda ama ergenliği kilolu biri olarak bitirmiş isen boşuna uğraşma ameliyat harici bir ömür öyle kalacak kilo veremeyeceksin. ameliyat ile versen bile en geç 1 sene sonra geri alınıyor.

0|0
    1|0
    • Valla ben 2. sınıftan 6. sınıfa kadar şişmandım 5tede ergenliğe girmiştim 7de bir diyet yaptım bidahada kilo almadım yani ergenliğe şişman girdim ama sonra verdim almadım bidahada geri yalan onlar istediğin zaman kilo verebilirsin

• Ne zayıflaması kuzum ya kurban olsunlar sana

1|0
    0|0
  • diyet programı var bende onunla 2 haftada 8 kilo vermiştim geçen yıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kilonla bariş bosver😃

0|0
    0|0
  • Bol bol sebze ye

0|0
    0|0
  • Dikkat et putlarına tapmasınlar çarpışırsın Allah muhafaza.

0|0
    0|0
  • Yalnız kadın güzelmiş haa 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Eğer tiroid ya da şeker öncesi gibi bir hastalığın yoksa (allah korusun) demek abur cubur yiyerek aldın mı kiloları, o zaman çözümü de basit : Abur cuburu bırakacaksın. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...