Diyet yapmadan 1 ayda fitness ve koşuyla 4-5 kilo verebilir miyim?

Çok kilolu değilim ama 1 senede 10 kilo aldım ve en azından 5 kilosunu geri vermek istiyorum fakat açlıga dayanamıyorum :/ Aksine diyete girdiğim... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• sıkı bir diyet olmasa da yediklerini azaltmak zorundasın yemeye devam edip spor yaparsan sadece yediklerin kilo olarak kalmaz.

her istediğinden ye ama tıka basa yeme, sofradan aç kalk, aburcuburu kes, çok su iç, tatlıyı azalt zaten verirsin

• Annemde "aç kalk masadan" diyor . (:

sabahları açlıgımı pek hissetmiyorum zaten genelde form yiyorum kalorisi düşük diye ama akşamları nedense diyet falan kalmıyoo tutamıyorum kendimi

• esas akşamları az yemen gerekiyor akşam yemeği son olmalı. eve aburcubur atıştırmalık bişey alma. canın bişey yemek istediğinde 1-2kuru meyve ve bir bardak su iç geçecek zaten. 10senedir aynı kilodayım sofradan aç kalkarım gece aç yatarım. herşeyden yerim ama şiştim diyene kadar değil evde atıştırmalık zararlı ama lezzetli şeyler almam

• sanırım bu alışkanlıkla ilgili ben yemek yemeyi çok seviyorum ve masaya oturdugumda kalkmıyorum . peki teşekkür ederim dediklerinizi deniycem (: