Diyet yapmadan 1 ayda fitness ve koşuyla 4-5 kilo verebilir miyim?

Çok kilolu değilim ama 1 senede 10 kilo aldım ve en azından 5 kilosunu geri vermek istiyorum fakat açlıga dayanamıyorum :/ Aksine diyete girdiğim zaman ne görsem canım çekiyor fitness'a başladım,koşuya başladım acaba diyet yapmasam sadece bu iki sporla 1 ayda 4-5 kilo verebilir miyim? yoksa sadece hayal mi kuruyorum ?. bide versemde zararı olmaz değil mi bana sonucta spor ikiside

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sıkı bir diyet olmasa da yediklerini azaltmak zorundasın yemeye devam edip spor yaparsan sadece yediklerin kilo olarak kalmaz.her istediğinden ye ama tıka basa yeme, sofradan aç kalk, aburcuburu kes, çok su iç, tatlıyı azalt zaten verirsin

• Annemde "aç kalk masadan" diyor . (:
      sabahları açlıgımı pek hissetmiyorum zaten genelde form yiyorum kalorisi düşük diye ama akşamları nedense diyet falan kalmıyoo tutamıyorum kendimi

• esas akşamları az yemen gerekiyor akşam yemeği son olmalı. eve aburcubur atıştırmalık bişey alma. canın bişey yemek istediğinde 1-2kuru meyve ve bir bardak su iç geçecek zaten. 10senedir aynı kilodayım sofradan aç kalkarım gece aç yatarım. herşeyden yerim ama şiştim diyene kadar değil evde atıştırmalık zararlı ama lezzetli şeyler almam

• sanırım bu alışkanlıkla ilgili ben yemek yemeyi çok seviyorum ve masaya oturdugumda kalkmıyorum . peki teşekkür ederim dediklerinizi deniycem (:

Erkekler Ne Diyor 10

• tüm bunların dışında şekeri kesmeni öneririm =) çok farkeder kilo vermende

• Kiloyu ben yapıya bağlıyorum.Kimisi hayvan gibi yer vücudunu korur.Kimisine su içse yarar misali.Diyetsiz o kiloları veremezsinÇikolatanın kalorisi 4821 saatte Bisiklete Binmek 170 Kaloriye denk geliyorAslında kilo vermek için boğazından kısman gerekmiyor.Sadece ne yiceğini bilmen gerekiyor :)

• link Evet fotodaki kişi benim yanımdaki arkadaşım değil..1yıl=32kg üstünede kas :DLahmacun , pizza, hamburger , boyoz yedim. İşin en büyük sırrı şekerden uzak durmak. Beyaz un gıdalardan uzak durmak. Yağ oranı yuksek yemeklerden kaçınmak.Düzenli yemek saatleri ve düzenli uyku şart. Hergun max 45dk tempolu yuruyuş yapmalısın. İzmiri bilen bilir mithatpaşa köşkünün ordan , göztepe köprüye kadar sahilden haftada 5 gun 6km yuruom :D Daha fazla bilgi yazamam buraya sıgmaz zaten :D

• yok ben 32 kilo verirsem yok olurumm (: :D
      Pizza,lahmacun,hamburger,çiğköfte bunlar benim en çok sevdiğim seyleer aslında onlar bana düşman bunlar yüzünden aldım kiloo. Bende 4 kilo metrelik yol yürüyorum aslında ben geneelde kestirme yolları kullanma gibi bi çakallık yapıyorum. Yemek saatlerim uyku saatlerim çook düzensiiz ama yarından itibaren düzene sokuyorum. ben sen gibi 32 kilo vermek istemiyorum kas yapmakta istemiyorumm ama sanırım bunları uygularsam kurtulurumm 1 ay içerisinde :D

• 500 karekter çok kısa. Özelden devam edebiliriz :)

• çalışma programına bağlı.mesela bn şampiyonalardan önce kilo fazlam varsa üst kilolarla ağır antremanlar yapıyorum çok zor oluyor ama antreman yaptıktan sonra 1 en az 1 kilo veriyorum. en son kendimi zorladığımda 2 saat içinde 1kilo 700 gram verdim..

• slim in 6 cadio eğitimi var torrentlerden bula bilirsin yediklerinede dikkat edersen istedğinden çok daha iyi sonuçlar elde edersin ... 2 ayda 20 kiloya yakın veren arkdaşlarım var.

• ekmeksiz istedıgın kadar yemek yıyebılırsın yıceksende bir iki dilim ye ve yemekle bırlıkde bolbol su iç yemek harıcındede yanı az ekmek bol su bol yemek sabah kosusu. fitnese gerek yok ıstedıgın kıloya ulaşıncaya kadar devam et .

• Bence ilk önce diyetisyyene gidip kan vs tahlil yaptırmalısın. Herkesin vucüdu, metobolizması aynı değildir. Ben ne yersem yiyim kilo alamam mesela. Ancak sen belki 1 besine karşı çok duyarlısındır vucüdun hemen o besini depolayabilir. Fitness ve koşu tabi ki güzel seçim istikrarlı yaparsan verebileceğini umuyorum ama yine de yeme içme düzeni için diyetisyene gitmeni tavsiye ederim.

• Diyet yapmadan bir ayda 5 kilo veremezsin. Verirsen de geberirsin. Ben bir erkeğim o yüzden kadın fizyolojisi farklı olabilir. Kendi olayımı anlatayım. Ben 76 kiloydum, 5 haftada 5 kilo verdim. Her hafta düzenli olarak yaptığım ölçümlerde 1 kilo kaybettiğimi hesapladım. Gözle görülür bir şekilde zayıfladım. Nasıl yaptığıma gelirsek kilo vermenin %20'si spor, %80'i beslenmedir. Yani sen sadece fitness yaparsan 5 haftada ancak 1 kilo verebilirsin. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek istersen internetten metabolizmayla alakalı bazı temel bilgileri ve besinleri öğrenmen lazım. Ben tamamen bu şekilde kendi yaptığım programla verdim 5 kiloyu. Fitness ve kardiyo ise bunu sadece destekler ve vücudu sıkılaştırır. Diyet ilk hafta zordu ama insan sonra alışınca gayet normal geliyor, aç kalmana da gerek yok, önemli olan kalorisi düşük şeylerle beslenmen. İstersen daha sonra detaylı bilgi verebilirim şu an vaktim yok.

• spor yaptım 45 günde 5 kilo verdim ekmek kestim

• maşallahın var panpa

• 81 76 düştüm pampa

• Verebilirsin ama aynı andada gerekli besinleri tüketmende fayda var.Sabahları beyaz peynir ve yumurta.Öğlen Normal tuzsuz yemek ve salata akşama doğru meyve..Ardından Spor..Ardından gene meyve ve yanında Light Süt..1,5 ayda 5 kilo verirsin..

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...