Bacaklarım güneşten aşırı yandı, ne yapmam gerek?

Arkadaşlar yürüyemiyorum . Krem felan sürdüm ama fayda etmiyor resmen tutmuyor bacaklarım . Soguk kompleks de yapıyorum ama ilerleme yok :( Ne yapmalıyım . Birde yarın işe gidiceğim ( Yürüyemiyorum ) :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• Üzerine bişey örtme, mümkünse etek giy. daha da tahriş edersin orayı yoksa.

Yanık yerini sürekli temizx ve kapalı tut. yarına kadar yanık olan kısmını tahriş edecek bir harekette bulunmamalısın

• kesin çözüm bepanten krem

• İnanamıyorum ya..nasıl bu kadar zarar görmeye göz yumuyorsunuz. Şu anki durumu geç, resmen Cilt kanserine davetiye çıkarmış oluyorsun. Naneli nemlendiricili krem kullanmalısın.

• Ben 3 saat durdum havuzda sadece oda güneş koruyucu vardı . Bu kadar yapacağını tahmin etmedim . İlaç sürüyorum ama geçmedi daha teşekkürlerr

• Aslında sihirli parmaklarımla bir masaj yapsam bir şeyin kalmaz ama öyle herkeşe çalışmıyoruz firma geregi..

Kızlar Ne Diyor 2

• eski usül . soğuk soğuk yoğurttt:))))) sonradan nemlendiricyle dinlendir

• eğer güneştense yoğurdu dene yaniii yanık kremyle olck iş değil

• Akşama kadar geçmzse doktora giderim zaten yanık merhemleri sürdüm ama şişme yaptı dız kapaklarım

• Ödem yaptıysa gidemezsin bir yere. izin alıp evde kalman daha sağlıklı. Silverdin ve nemlendirici sür sürekli. Geçmiş olsun.

• Diz kapaklarımda şişme var benim yürürken o kısımlar acıyor . Yaşlı nineler gibiyim :) Teşekkürler

• Geöen arkadaşa oldu, ödem yaptı yüzü falan. Dikkat etmek lazım.

• Teşekkürler . Devamli sürüyorum zaten umarım acısı azalır . 3 saat güneş koruyucu kullandım ama gene başıma geldi

Yükleniyor...