Sokak dövüşünde body.

Arkadaşlar sokak dövüşünde body building etkili midir? Avantajları nelerdir? Anlatırsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herkes kas yapamadıgı için body kötülerler şişme boş vücut diye ama inana demir gibi oluyorsun yumrugu bırak sopayla vursalar işlemez ikincisi bu adamlar boş agırlıkmı çalısıyolar girsin biri 200 kilo benc altına fitness ile body karıstırmayın fitness fit vücut için body insan vücudunun sınırlarını zorlamak için yapılır

• Konuyu emanete bilmem neye getirmişler olaya bak :D Ulan vucut yapan kişinin karnına yumruk atsan yanmaz adamın akrnı. Sokak kavgasında tabi + ları olacak. Yık bakalım yıkabniliyo musun yere. Ona bakarsan şerefsizin birisi çıakrtır silahı istersen 10 kişi ol Allah Allah

• Kardeş istedigin kadar sopa işlemesin bir tane p**evenk çıkartır emaneti sıkar görürsün ondan sonra sopayı.

• Kaç kişi oynuyordu adamla?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• etkiler fakat fitness daha iyi bence çünkü sokak dövüşünde çeviklik bana göre güçten daha önemli

• avantajlarını bilmem ama etkili olabiliceğini düşünüyorum

• çok fazla bilgim yok dene ve gör derim

• Kardeşim hayırdır mahalle kavgalarına mı katılacaksın ? :) Sokak dövüşlerinde seri olmak zorundasın en iyisi kick box ;) ama sen sen ol hiçbir sporu dışarıda kavga etmek için öğrenme, yapma ;)

• faydalı olur

• Body ve MMA bence bir olmamalı body'de iri olursun ancak ağır olursun biraz ve bu MMA'e göre seni çok aşağıya çeker kardeşim body yerine yüzme yap derim nefesin açılsın fit bir vücutla daha güçlü olursun :)

• Hicbir dovuste bir boka yaramaz. Neden mi? Dovus hiz gerektirir sen ona gidince kas yigini olacan, yavaslayacaksin CUSSE ARTACAK. Body yerine, askeri spor yap daha iyi ve daha seksi gorunursun kanka. Ben cok bodyci dovdum 3 kisi dalmislardi yere sermistim ondan diyorum.

• Sana kısaca Hassss diyorum kardesim yavaslıycaksın esneklik azalıcak diyosun parmaklarınla ayak uclarına bir kapan bakayım yapabiliyomusn yıllardır bu sporla ugrasıyorum . Body salonuna 3 gün önce yazılan cocuklardan 3 ünü de dövdüysen bilemem :)

• :D seni gidi seni

• Tek elimle 40 kg başımın üstüne kaldırabiliyorum sence etkisi olmazmı ama kavga yüzünden başınıza türlü işler gelir uymayın abi olarak söylüyorum

• Bro bizim fitness salonundaki adam geçen kavga etmiş diyor karnıma yumruk atıyorlar hissetmiyorum bile o kadar derece olmuş adam yani :D

• Evet vücudunu zırh gibi saran kaslara sahipsen daha avantajlısın ek olarak hızlı olmanda sana kazandırır.

• Hantallaşırsın protein tozlarıyla ama aşırı kas olmadan yapabilmenin çok yararını göreceksin link .Üzerine kick boks veya muay thai yaparsan yararını görürsün.

• Bir de body yavaşlatır falan diyorlar. Ayrıca kuvvet bakımından güçlendirir mi?

Yükleniyor...