Sevdiğiniz kişi çok sigara içiyor ama siz içmiyorsunuz, yine de evlenir misiniz?

kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız çok sigara içiyor bazen yanınızda içiyor ve sizi umursamıyor böyle biriyle evlenirmisiniz ya sigara ya ben mi derse cevabınız ne olurdu..başka bir örnek vereyim sabahları şirkete gitnek için durakta bekliyorum birileri sigara içiyor açık hava olmasına rağmen duman bana geliyor ben duraktan çıkıp başka bir yerde bekliyorum yağmur yağsa bile ıslanmayı göze alıyorum bazılarıda öyle yapıyor uyarsan anlamaz böyle bir durumda rahatsız eden mi rahatsız olan mı gitmeli.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sigara içen insanlık suçu işliyor bence, kendi vücüdu ona Allahtan emanet ona ihanet ediyo, ayrıca havayı kirletiyo, çevreyi kirletiyo, insanlığa ihanet ediyo, çoluğundan çocuğundan da çıkacak hiç haberi yok

Kızlar Ne Diyor 11

• aşk herşeye katlanır yavrucum

• +1 :)

• sigara içen dikkat etmeli içmeyene saygı göstermeli. içmeme rağmen yolda yürürken önümde sigara içerek yürüyene sinir olurum tüm dumanı bana geliyor.rahatsız eden gitmeli ama bu kural bizde pek geçerli değil

• Hayırrrr

• bırakmasını isterim ben içmiyorum içilen ortamı da sevmiyorum kötü kokuyor ömür boyu o kokuyla yaşamak istemem

• kokusunu sevmiyorum

• Sigara kokusuna dayanamıyorum hiç. Ama öyle kişiler tanıdımki sigara içiyor ama içiyorum demese inanmazsın hiç kokmuyor ustu başi o zaman kabul edebilirim ama benim yanımda içmemek şartıyla elbet:)

• ay neden evlenmiyim aşkımı bir sigara engelleyemezx

• herkezin kendi tercihi bende sigara kullanıyorum ama toplumda içmiyorum herkezin böyle olmasını bekleyemezsin içen rahat olursa içer rahatsız olanı neden düşünsün.

• sigara paketinin üzerinde ki resimlerden bir kaç tanesi gibi olunca anlarsın o sigaranın faydasını...

• herşey bitti de bi sigara mı kaldı sorun? ohoo evlilik için neleri düşünmek gerek..

• benım sevgılım gel dıyorum gıdelım polıklınıge destek alalım fırsat buldukca yanında olayım beraber asarız dıyorum yok dıyo hayatına yazık içenlerın benı rahatsız etmıyo kendım içmiyorum ama potansıyel ıçıcıyım,senın durumunda rahatsız eden gıtmelı

• Rahatsız oluyorum. Körkütük aşık değilsem evlenmem.

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenirim ama sağlığı için bırakması yada azaltması için yardım ederim .

• Sigarayı bırakması gerekir evlenmek için.Zaten bırakması kendi çıkarına olur.

• sigaradan dolayı da ilişkimi bitiremem.Ama sert bi şekilde tepkimi gösteririm. karşımdaki de bırakırsa eyvallah derim.sigaraya bırakacak hatun zaten olmasa da olur...

• Hocam öyle bir kız benim sevgilim olamaz zaten.Diğer insanlar zaten Allah vurmuş bırak içebildikleri kadar içsinler. Uyarırsın ters anlarlar falan.

• Imkansız katlanamam

• içiyosa sevmeyeceksın

Yükleniyor...