Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da bizimleydi Kapat

Sahurda ne yenir ?

gün içinde tok tutması ve fazla susuzluk çekmemek için ne yenir içilir ?

Güncellemeler:
Evet ne durumdasınz :) ?

0|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• Söylerdim şimdi ama ne yediğimi unuttum :(

0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• makarna yemeyin hem susadım hem acıktım:D

0|0
  • Hz.Peygamberimiz (S.A.V)Hurma ve zeytin yermiş... :)

2|1
  • kahvaltılık iyi tutuyor diyorlar denemedim doyamam sanıyorum onunla :))

0|0
  • halsiz acıkmış susamış...

0|0
  • canan karatay dedi ki sahurda şekersiz çay içilmeliymiş susuzluk için ve ceviz yenecekmiş tokluk için

0|0
    • sağolsun teşkr edyrm ikinizede

• Hurma ye süt iç. Ayrıca salatalık susuzlugu gideriyor. Yetmezse haslama yumurta da yiyebilirsin

0|0
  • yumurta ve tam buğday ekmeği

0|0
  • sütlü tarçın iyi oluyor tokluk hissi de veriyor susuzluğada bir nebze iyi

0|0
  • Günaydınn Pikaçuu , Tok tutması için lifli yiyecekler yiyebilirsin, beyaz ekmek yerine çavdar veya tam buğday ekmeği gibi. Yumurta tok tutuyor , he bide ballı limonlu ılık su içebilirsin

0|0
    • Günaydıın ...

Bulgur pilavı yeyip üstüne su içsek şişseler olmaz mı :)

• O ne bee :)

• buğdaydan yapılıyo

• menemen yeniir

0|0
  • Dün akşam dinledim mantar tokluk hissi veriyormus mantarli omlet ve kahvalti yapin diyordu bir dr.ayrica bilinenin aksine sakin çay içmeyin çay vücuttan su atilimi saglar susuzluk artar.bunun yerine ihlamur meyva cayi icin dedi.

0|0
    • ben akşam içtim 4 bardak çay gayet huzurluyum su falan atılmıyo benden ama :)))

• Bende ilk defa duydum şaşırdım.

• Sahurda haşlanmış patates ve haşlanmış yumurta yiyim, sonra fazla susamamak için limonata için. Asitli içeceklerden uzak durun. Hamur işi tok tutuyo gibi gözükebilir ama sonrasında çok acıktırıyomuş.

0|0
  • Genelde kahvaltı türü şeyler yeriz. Ha bir de yumurta.

0|0
  • Karpuz yenir <3

1|0
  • Yımırta

1|0
  • bulgur pilavı yemiştim ben bir keresinde gayet tok tutmuştu

0|0
  • Yumurta tabi:) susuzluk için çay derler.

0|0
  • menemenn kaç saat geçti hala acıkmadım

0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yaa ben hiç bir şey yemeyeceğim dün yedim sabah midem tuhaf uyandım çokta yememedim ama .D

1|0
  • kardesin ramazan 1 hafta once su icme aliskanligi kazanirsan. vucudn gun icnde susuz kalmaz. bunu duzenli bir sekilde yaoman lazmdi bidahakne ogle yaparsn. gece yatagaa yatmadan 2 dilm ekmk icine marul bde domates ye. sahurda hicbir sekilde yagli yeme. daha cok dakik su agirlikli ye. tok tutmasi icin haslanms 2 yumurta ye. yesllign sindirimi zor oldgndan yesillk ye. bide arap hurmasi.

0|0
  • sahurda bişeyler yediğim zaman oruç tutmak eziyet oluyo iftardan iftara yemek o kadar rahat ki

0|0
  • Pirzola :) ..

0|0
  • Cigerim yanıyor leyn :)

0|0
  • ne yersen yee istersen öküz yeee acıkacaksın yinede ve nefsini terbiye ediceksin

0|0
  • Valla ne kadar yersek yiyelim ne kadar su icersek icelim yinede yetmez

0|0
  • Gözleme. .

0|0
  • Yemek yenir biz genelde yemek yiyoruz ailecek :D

0|0
  • Bol bol peynirli makarna,karpuz,yumurta bide 1 kase çorba içtin mi tamamdır...ben şu an kendimi aç hissetmiyorum bile :P

0|0
  • hurma yenir. Alacan bir bardak soguk su, 4 5 tane hurma tamamdir

0|0
  • kırmızı et yanında da kırmızı bir şarapla tamamlayabılrsın olayı :P gurmenin sahur sofrası

tere marul domates peynır ekmek olay tamam

0|0
  • allah ne verdiyse yenmelidir.

0|0
  • Kahvaltılık türü olabilir...

0|0
  • kahvaltı türü şeyler ye. Patates kızartması :)

0|0
  • Protein bakımından zengin besinler tokluk hissini daha uzun verir ayrıca badem, cevizde enerjik tutabilir. Fazla kaçırmayın yinede ;)

0|0
Yükleniyor...