Sahurda ne yenir ?

gün içinde tok tutması ve fazla susuzluk çekmemek için ne yenir içilir ?

Güncellemeler:
Evet ne durumdasınz :) ?

0|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• Söylerdim şimdi ama ne yediğimi unuttum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 16

• kardesin ramazan 1 hafta once su icme aliskanligi kazanirsan. vucudn gun icnde susuz kalmaz. bunu duzenli bir sekilde yaoman lazmdi bidahakne ogle yaparsn. gece yatagaa yatmadan 2 dilm ekmk icine marul bde domates ye. sahurda hicbir sekilde yagli yeme. daha cok dakik su agirlikli ye. tok tutmasi icin haslanms 2 yumurta ye. yesllign sindirimi zor oldgndan yesillk ye. bide arap hurmasi.

0|0
    0|0
  • yaa ben hiç bir şey yemeyeceğim dün yedim sabah midem tuhaf uyandım çokta yememedim ama .D

1|0
    0|0
  • Bol bol peynirli makarna,karpuz,yumurta bide 1 kase çorba içtin mi tamamdır...ben şu an kendimi aç hissetmiyorum bile :P

0|0
    0|0
  • sahurda bişeyler yediğim zaman oruç tutmak eziyet oluyo iftardan iftara yemek o kadar rahat ki

0|0
    0|0
  • Pirzola :) ..

0|0
    0|0
  • kırmızı et yanında da kırmızı bir şarapla tamamlayabılrsın olayı :P gurmenin sahur sofrası

tere marul domates peynır ekmek olay tamam

0|0
    0|0
  • Protein bakımından zengin besinler tokluk hissini daha uzun verir ayrıca badem, cevizde enerjik tutabilir. Fazla kaçırmayın yinede ;)

0|0
    0|0
  • Cigerim yanıyor leyn :)

0|0
    0|0
  • Yemek yenir biz genelde yemek yiyoruz ailecek :D

0|0
    0|0
  • Valla ne kadar yersek yiyelim ne kadar su icersek icelim yinede yetmez

0|0
    0|0
  • ne yersen yee istersen öküz yeee acıkacaksın yinede ve nefsini terbiye ediceksin

0|0
    0|0
  • allah ne verdiyse yenmelidir.

0|0
    0|0
  • hurma yenir. Alacan bir bardak soguk su, 4 5 tane hurma tamamdir

0|0
    0|0
  • kahvaltı türü şeyler ye. Patates kızartması :)

0|0
    0|0
  • Kahvaltılık türü olabilir...

0|0
    0|0
  • Gözleme. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...