Sık aralıklarla göz seğirmesi neden olur?

Benim bu aralar sol gözüm sık sık seğiriyor ve çok rahatsız edici. Sizce bu neden olur? Doktora mı gitsem ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sinir, streste seğirmeye neden oluyor. Geçen dönem final haftasında gözüm 2 dk boş durmazdı sabahtan akşama kadar çalışırdı. Kafana çok takıtğın bir şey vardır çok düşündüğün içinden çıkamadığın

Erkekler Ne Diyor 11

• Göz seğirmesinin nedenleri link

• Delilik belirtisidir derler:)Benimde seğiriyor ya, devam ederse doktora gidicez yapacak birşey yok.

• Benimde sol seğiriyor hatta bu gün ve şimdi oldu

• Ben gitmiştim az daha kovacakti doktor

• bu aralar aşırı sıkıntı stress yaşadınız mı ? öyle degilse kısa zaman da doktora görünmeniz olacaktır

• Genelde stresli ve sıkıntılıyım ama bi başladı durmak bilmiyor bu menet

• geçen bunula ilgili bir soru vardı ve yine aynı şeyleri yazmıştım...aşırı yorgunluk,uykusuzluk yada stress göz seğirmesinin nedenleri...göz seğirmesiyle birlikte sol yüz hattında uyuşma his kaybı gibi şikayetlerinde varsa bir nöroloğa görünmende fayda olabilir derim :)

• Bir ara benimde oluyordu çok sinirlendiğim zamanlarda oluyor.

• askmen ne diyorsa o :)doktor olan o :)

• ben alerjik durum oluşmuş diye düşünüyorum...mevsimsel olabilir...

• Doktora görün kardeş.

• göz yorgunluğundan kaynaklanıyor tamamen

• Peki nasıl geçer ?

Kızlar Ne Diyor 4

• bendede arada oluyor rahatsiz ediyor hele ki iyice odaklanirsan o göz segirmesine..taktikca dahada fark ediyor insan rahatsiz oluyor.. doktora gitmemistim ama bi kac gün sonra gecti kendiliginden..

• sağ sağlığa sol varlığa derler,maddi bi kaybın olcaktır diyorum bende

• stresten aynı dert bendede vardı bir zamanlar bi aya yakın seğirdi sürekli anladımki bi şeyleri kafaya takıp düşününce vucut böyle tepkiler veriyo en iyisi stresten kafanı fazla yormaktan uzak dur derim

• bende her duşa girdiğimde sol gözümde oluyor.Seğirdiğini söylediğimde etrafımdakilere hayır olsun derler ne alakaysa.yorgunluktan oluyormuş genelde.Bende çok sinirli olduğumda da oluyor ya da stresli.

Yükleniyor...