Adet neden gecikir?

Adet kanaması neden gecikir beyanlar ? Hamile olasılığı dışında bi sebebi var mı ?

Güncellemeler:
Acikcasi yeni cikmaya basladik sayilir 3 hafta oldu sevistik ama iliskiye girmedik ic camasiri ustundeydi ikimizinde hatta pantalonumuda bi ara cikarttim kiz arkadasim hamile triplerine girdi adetinin geciktigini soyledi . Ben de stresten djye dusunuyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• stres, hava değişimi, üzüntü

• Benim kafaya taktigimdan haberi yok zaten unutturmaya calisiyorum merak etme olmamistir olamaz zaten diyorum uzulmemesini sagliyorum hicbiseye adet olsa rahatliycak zaten de 1 hafta oluyimus sanirim yakinda olur umarim da rahatlariz

• korkması normal üzerine gitme sabırlı bir şekilde sperm vajınaya değmediği sürece hamile kalmanın mümkün olmadığını anlat. bi gebelik testi al ona çok ucuz zaten testi yapsın rahatlar. ileride işine yaraması için belirteyim aslında gebelik testinin doğru sonuç çıkması için ilişki sonrası aradan 1ay geçmesi gerekir. ama bunu ona 1ay söyle bilsin yanlış bilgilenmesin;)

• Boxerin icine bosalmistim yani temas bile olmadi hatta tam bosalmadim diyebilrim bence hamileleik olasiligj yok a o beni korkutuyo

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• stresten olabilir bişeyi kafasına takmıştır çok düşünmüştür ondan olabilir ilaç içmiş tesir etmiş olabilir yada gecikmişte olabilir nedensiz

• Stres ve hava degisikligide cogu zaman etkiliyo

• çok sebebi olur korkma

• İlk aklıma gelen stres oldu...

• olabilir, her zaman tip diye ayni günde baslayacak degil bir kac gün en fazla 1 hafta gecikebilir farkli nedenlerden dolayi :)

• soguktanda olabilir, üsütünce falan

• moral bozukluğu stres hava şartları herşey etkiliyor hormonal bişi sonuçta

• teşekkürrler :)

• stresten düzen bozulabiliyor. şehir değiştirdiysen hava değişimi de etkiliyor.

• Tesekkurler tekrar :) rahatladim boraz olsun Ama insan endiseleniyo tabi :/

• yok canım. al sana daha detaylı bilgi:
      hormonal faktörler, üreme organları ile ilgili problemler, ağır stres, yemek yememe bozukluğu, bale atletizim ağır sporlar gibi ağır egzersizler, beyin tümörleri, aşırı zayıflık, dengesiz beslenme...

• ben de stresten diye tahmin ediyorum ona sordum tek sebebi hamilelik olabilir dedi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• hadi baba oluyon gözün aydın :))

• yok ilişki olmadı :)

Yükleniyor...