Adet neden gecikir?

Adet kanaması neden gecikir beyanlar ? Hamile olasılığı dışında bi sebebi var mı ?

Güncellemeler:
Acikcasi yeni cikmaya basladik sayilir 3 hafta oldu sevistik ama iliskiye girmedik ic camasiri ustundeydi ikimizinde hatta pantalonumuda bi ara cikarttim kiz arkadasim hamile triplerine girdi adetinin geciktigini soyledi . Ben de stresten djye dusunuyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• stres, hava değişimi, üzüntü

• meni vajinaya geldiyse olasılık düşük de olsa hamile kalınır. nereye boşaldığın önemli yani

• Öncekileri Göster
    • korkması normal üzerine gitme sabırlı bir şekilde sperm vajınaya değmediği sürece hamile kalmanın mümkün olmadığını anlat. bi gebelik testi al ona çok ucuz zaten testi yapsın rahatlar. ileride işine yaraması için belirteyim aslında gebelik testinin doğru sonuç çıkması için ilişki sonrası aradan 1ay geçmesi gerekir. ama bunu ona 1ay söyle bilsin yanlış bilgilenmesin;)

• Benim kafaya taktigimdan haberi yok zaten unutturmaya calisiyorum merak etme olmamistir olamaz zaten diyorum uzulmemesini sagliyorum hicbiseye adet olsa rahatliycak zaten de 1 hafta oluyimus sanirim yakinda olur umarim da rahatlariz

Kızlar Ne Diyor 8

• stresten olabilir bişeyi kafasına takmıştır çok düşünmüştür ondan olabilir ilaç içmiş tesir etmiş olabilir yada gecikmişte olabilir nedensiz

• İlk aklıma gelen stres oldu...

• çok sebebi olur korkma

• olabilir, her zaman tip diye ayni günde baslayacak degil bir kac gün en fazla 1 hafta gecikebilir farkli nedenlerden dolayi :)

• soguktanda olabilir, üsütünce falan

• Stres ve hava degisikligide cogu zaman etkiliyo

• stresten düzen bozulabiliyor. şehir değiştirdiysen hava değişimi de etkiliyor.

• anammmmm soran erkekmiş :)) 2. cümleyi değiştiriyorum.
      şehir değiştirildiyse hava değişimi de etkileyebiliyor.

• Öncekileri Göster
    • yok canım. al sana daha detaylı bilgi:
      hormonal faktörler, üreme organları ile ilgili problemler, ağır stres, yemek yememe bozukluğu, bale atletizim ağır sporlar gibi ağır egzersizler, beyin tümörleri, aşırı zayıflık, dengesiz beslenme...

• Tesekkurler tekrar :) rahatladim boraz olsun Ama insan endiseleniyo tabi :/

• moral bozukluğu stres hava şartları herşey etkiliyor hormonal bişi sonuçta

• teşekkürrler :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...