Bir erkekte/bayanda ideal boy sizce nedir ?

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaslar erkek dediğin soyle kadın dediğin böyle olmalı :)

Güncellemeler:
Benim de görüşüm kadın en az 1.65 olmalı 1.81 boyum ve kızlar çok kısa :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkegin boyu uzun olabilir ama kizlarin boyu o kadar'da uzun olmamali bence kadin dedigin normal bir boyu olur, ne uzun nede kisa, mesela uzun bir erkegin yanina kisa boylu kadin yakismaz, yada tam tersi, kadin uzun erkek kisa, yine olmaz, bence her ikiside ayni boy'da olursa daha iyi bence:)

• Erkek 5 cm de olsa bı uzun olmalı

• Öncekileri Göster
    • 1.81 e 71 kilo olmaz 80 85 arası idealdir

• evet 80 85 iyi ama 85 geçerse kotu bence yaa

Kızlar Ne Diyor 17

• benm boyum 1 70 ideal boy bayanlarda türkiye ortalaması 1 65 1 70 arası istisnalar 1 75i buluyor. erkeğinde 1 80den az olmaması lazım bence.

• benden uzun olsun:)

• 1.70 lik erkek severim öpmek için rahat rahat yetişebileceğim erkek hoşuma gider yan yana yürüken falan hoş oluyo

• Sevgilisinden, esinden bűyűk olmayan

• Bayan 1.65, erkek 1.80 ve üstü en iyisi...

• erkek 1,80 bayan 165-170 arası :)

• kiz 1,70 erkek 1,90 :D

• ben 13 yaşından beri 1.70'im ve bence erkek dediğin 1.80 boylarında olmalı.

• ıdeal erkek boyu benım ıçın 1.84 ve uzerı olmalı olmak zorunda:)

• bayan 1.72den fazla olmalı erkek.1.85 üstü

• düz hesap iki yapalım :D naapdınya türkiyedeyiz :)

• :D haklısın

• Erkek 1.80 Bayan 1.75

• ben Bayan olarak 178 boyundayim sevgilim ise 175 .. sorun yok =)

• ayakkabı numaranız ka. ? 40 mı

• Öncekileri Göster
    • Aynen unisex ayakkabılar seceriz farklı farklı ohhh :D

• Harikaa hepinize benden bedava ayakkabbii :PPPP

• ben 170 sevgilim 183:D:D

• cuceyım ben 160:S:(((22yas

• Türkiyede 1.60 da gayet iyidir bakmıyorsun galiba etrafına 1.55 ler kaynıyor :D

• Öncekileri Göster
    • Senin kompleksinin olduğunu biliyorsa devam edecektir bir abi olarak söylüyorum :D

• aynen:D

• bu soruyu göronce moralim düzeldi 165im idealmişim :)) erkeklerde uzun boy benım aşırı hoşuma gidiyor 185+ :))

• Tamam 1.65 iyi moralin duzeldide 1.85 demissin bizim morali ne ettin :D

• Öncekileri Göster
    • Bencede 1.65 mı he ne göremiyorum pardon :D

• aynen beni arıyolardı baya. sarılırken çömeliyodu filan haha :D çizgifilm kahramanı gibi oluyorduk :D

• Kadın 1.65 ve üzeri erkek 1.80 ve üzeri

• erkekte 1.85 ve üzeri kadındada 1.65 ile 1.75 arası

Erkekler Ne Diyor 15

• demekki hiçkimseye göre ideal değilmişim bunu anladım :D

• boyum 1.77 ve kendimi kısa hissetmiyodum şimdiye kadar ancak kızlar 1.80 üstü erkekler demiş birden kısa hissettim kendimi

• bir bayanda ideal boy 165-175 arası olmalı bence..erkek de ise 175-185 olmalı..mesela ben 178 im :)

• boyum 1.84 sevgilim 1.65 civarı hafif kısa kalıyo yanımda 10-12 cm fark ideal bence

• 1.55 lik kızların 1.80üstü erkek istemeleri beni yakıyor yahu lan 1.80lik adam seni alsa ayağına dolanırsın be

• Arkadaşlar sizere bir sorum olucak. Benim yaşım 15. Boyum 1.92 Kilom 90'nın üzerinde. 6 yıldır basketbol oynuyorum. Ama okul olduğu için son 5 aydır gidemiyorum. Zayıflamam için bana ne önerebilirsiniz?

• benimde boy 1.80 ama oyle kızlar kısa gelmiyo yani hafif bu üstten bakma oluyor ama 1.50 de olsa birbirimizle konuşabildigimiz surece sıkıntı yok:)

• Erkek 1.80-1.90 arası Kadın da 1.65-1.75 arası diye düşünüyorum..aancak bu tip değerler anlamsızdır..asl olan Bayindeki fonksiyonellik kapasitesi...

• ALLAH ın verdiği boya duacıyız :) fazlası vardıda biz mi uzatmadık :)

• konuyu lutfen diger kısımlara koysaydın silinecek gibime geliyo :D

• Niye arkadasım flörte giriş yapiyyoruz iste :D

• Öncekileri Göster
    • Bunca babayigit telef olacak :D

• :D

• 186 boyundayım gayet iyi benim icin ama cok kısa kız oldumu yanımda kotu duruyo :D

• hacı , kızın boyu en az 1.70 olucak bende en fazla balık Etli olucak ama şişman değil! asla ve asla! zaten boyum benimde 1.80 civarı o yuzden kız kardeşim gibi kalıyor kızlar yanımda değilse :D

• Mıllet kendı egosunu tatmın etmeye calısıyor kızlarrrr bırakında sızın boyunuzu bız yazalım en az 170 bayanda

• kadinda 165 uzeri erkek de 180 uzeri iyidir :)

• guncellemene cevap: topuklu giyince pek kisa kalmiyorlar rahat ol :)

• Adamsın :D

• ülkemiz şartlarında bayan 1.60 1.65 erkek 1.70 1.75 arası normaldir çünkibayanlarımızın boy ortalaması 1.61 erkekler 1.72 genel ortalamamızda 1.67 miş

Yükleniyor...