• Sor
  • Bence

Tuvalete çıkamıyorum, ne yapmalıyım?

3 gün tuvalete çıkamıyorum.ne yaptım ne ettim bir türlü olmadı kabızdanda öte birsey oldum.ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 1 gün daha bekle baktın olmuyor elektirk süpürgesiyle kendin temizlik yap

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir yemek kaşığı z.yağı iç ya da doğadan form çaylarından al ...

• pamuklu zeytinyağı uygula derler ya da eczanede satılan bir tüp ilaç vardı adını unuttum ama eczaneye sorarsan bilirler. onu boşaltıyorsun anında etkisini görürsün

• yapamıyom deyince direk onu veriyolar mı?

• hap da vermek isteyebilirler ama sen özellikle sıvı tüp olanından iste. dur isim bakayım yazarım tekrar

• Ilık suya bir kaşık bal karıştır içKuru gün kurusu denilen kayısılarda ye.Zeytinyagi içebilirsin.Sinameki içebilirsin fakat sürekli kullanma barsak tembelliğin artar..Olmaz ise eczaneden ilaç alıp iç.. fakat bunu da sürekli kullanma.

• lağman yaptır

• recep ivedîk 2'yi izle o anlatıyo ne yapılcagını.

• kuru kayısı ye ılık su iç bol bolda meyve tüket

• kuru kayısyla bol bol su iç

• Hahahaha herkese olmuştur canım bu hiç endişelenme 15 gün çıkamayanları tanıyorum :P dışarı çıkıyosn elinde su 3 tur koşuyosun karnın ağrıyor ve tuvalete gidiyosun hadi bakalım kolay gelsin

• Lavman

• 4 5 tane kuru kayısıyı ılık suda beklet sonra suyunu ic, kayısıları da yıyebılırsın. mümkünse bunu akşamdan yap sabah ac karna ic. yarım mekik çek. hareketini artır. çok fazla oturma merdiven in çık yürüyüş yap.

• doktora git bol bol ılık su iç en az 2 litreden fazla su iç kendine gelirsin ayrıca basura çevirir doktora gitmezsen kabızlık git biran önce.

• eczaneye git bekunis laksatif al 2 tane at ağzına bitkisel hiçbir yan etkisi yok hadi geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer geçici bir durumsa her zaman olmuyorsa sana göndereceğim linki incele.Sürekli oluyorsa doktora görünmende fayda var. link

• az yemek yiyorsundur yada bol su iç

• dünyaları yedim ama çıkş yok

• su iç

• MAGNESIE CALCINEE kullanabilirsin yada duphalac şurup...lifli gıdalar ye...bol su iç ve hareket et lütfen...

• plates topunun üstünde yuvarlan ve yaş fındık ye

• Yatmadan önce 2-3 bardak su iç ve yanında 4-5 kayısı ye..Gece vücut daha hızlı çalışır.Ama genede olmuyorsa. Bi doktora görünmende fayda var.

• Bir çay bardağı zeytinyağı iç.

• napcak kayganlaştırcak mı?

• güldüm lan :D kayganlaşrıacak mı haha :DD

• :)) tabi..

sesi de keser..

• ben dede aynı sorun var fazla katı şeyler yeme sulu yemek ye yuvaletini yaparken sakın zorla yapma zorla yaparsan basur olursu zorladık ça tıkanır ve orası şişer sakın gülmeyin tuvaletinizi yaparken ıkın mayın basur olursunuz dikkat edin

Yükleniyor...