• Sor
  • Bence

Hangi sigara markasını önerirsiniz?

sigara olarak ne içmemi önerirsiniz ? marlboroyla başladım çok ağır geldi ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 41

• evet bayanlar genelde winston light içer hafif diye..ama içmemeni öneririm..

• Gülen yüzünün solmaması için hiçbir markayı önermem.Ona vereceğin parayla çok güzel şeyler yapabilirsin.

• Parlement sinema gece kulubü

• Kent Blue

• İçmemeyi önerebilirim .

• bırakmanı öneririm yol yakınken dön arkadaşım sonra benim gibi tiryaki olucan

• içe derim içersende muratti ama oda ağır gelir başlangıç içni west ice nanelısanırm onu b dene.d

• Bu soruyu babama sorsan zıkkımın köküyle başla derdi :))

• davidof

• winston light iyi bir bayan sigarasıdır her zaman bence

• Tavsiye diye bişey söylenemez yani gırtlaktan gırtlağa değişir bana iyi gelir sana kötü gelir bu böledir deneye deneye bulucaksın sigaranı burda onu iç çok güzel bunu iç 10 numara iç diyenlere inanmıcan yani =))

• içmemeni öneririm istersen eksile..

• Hiç birini öneriyorum :) Çok kalitelidir.Hayatını güzelleştirir,vucuduna sağlık ve zindelik katar.Baş ağrısı uykusuzluk stres gibi sorunların daha da ilerlemesini önler.Bir an önce hiçbiri :)

• Öncelikle içmemeni öneririm..Sonrasında Winston'u öneririm..

• winston red.

• aslında içmeni önermem ama, marlboro light o da ağır gelirse west light veya ice..

• sıgara kısırlaştırıyor istersen hiç başlama ben bırakana kadar maf oldum hala çiğerimi temizleyemedim

• ablacım kesinlikle camel soft, üstüne sigara tanımam

• Allah Allah nedir bu özentlilk ya. Siğara içince ne artist oluyosun nede ünlü, bırakmayı denesen diyorum.. :S :S

• Başındayken bırak.Yararlı bir şey değil.

• Mezar taşı light

• 'Bikereciktenbişeyolmaz''

• vala bizlerde senin gibi özentiyle sağın solun içtiği yada önerdiği sigarayla başladık...şimdi yakamızdan düşmüyor bu lanet alışkanlık...yolun başındasın...hiç başlama derim...

• camel soft diyeceğim daha ağır olacaksen winston one ((beyaz paket)

• Malboro pek ağır değildir.15 senedir kullanıyorum pekte iyi bi bok değil.Triyakiye bağladıkça kalite düşüyor.L&D içiyorum ag şimdi:) günde ortalama 7-8 liralık gidiyor.Malboro 14-15 liraya gelecek çarp 365 le yıllık 4 bin hemen hemen.Sigarayı bırakacam ama fiyatından dolayı.Alkole ve sigaraya verdiğim paralarla ev alırdım.

• hiç birini...

• kent white oneriim :D hatta siddetle kullanmamanı tavsiye ediyrm :D

• hepsini al iç... sanki b.k var şu sigarada... ne halin varsa görrr

• burda da erkek üyelerimiz sigara içmenin hala bir marifet sayıldığını adeta kanıtlamışlar bize. evet marlboro winston camel falan bunlar hep havalı şeyler tabii.

• Ben bırakma derdindeyim bu başlama derdinde. Hiç bulaşma Gizli. Boktan beter bişey.

• Aynen ya, Birde öneri istiyor:)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 18

• Sigara mı?

• başlamak içinde en ağırı seçmişsinçok hafif slim sigara istersen bianca

• Bu yaştan sonra bir insan neden sigaraya başlamak isterki?Hepimiz kücük yaşta hata yaptık başladık, keşke bırakabilsem diyoruz sende kalkmış sigaraya başliyorsun.

• herkes nasıl bıraksam der sen hangisini içsem diyorsun

• marlboro light

• davidoff veya L&M

• içme gibi sana boş gelicek laflar etmek istiyorum yinede. içme. ettim. konuya gelelim camel box iç. hafif sigara içmek istemekten vazgeçip başkasını beğenmiceksin.

• parliament süper yok üstüne sigaramaddi sorun yasarsam murattı soft süper =)))

• Bahar''.Hem ucuz hem hafif.

• west naneli :D

• durbakim babama sorim onun sıgarası güzeldi.))

• saglık bölümüne saglıgı bozacak bir soru ve üstüne destek marka ilginç diğer kategori kısmına yazsaydın keske

• parlak ahmet iç :) yada zıkkım iç ki sigara zaten zıkkım bana bakma ben içerim :)

• sağlık bölümüne gelip insanı ölüme sürükleyen bir maddeye özendirmen saçmalık sorunu şikayet ettim umarım gereken yapılır ne halin varsa gör git kendi başını ye bu sitede 18 yaş altı üyelerde var

• camel box.

• aferin..

• Öncekileri Göster
    • Camel mı hafifmiş? Gırtlak kanseri olucam bu yaşımda, az kaldı. .)

• onu diyorum ya işte hafif sigara önerisi istediğini görmeden yazdım.:)

• Sigara cildini cirkinlestirir. Ayrica sesini de kalinlastirir, hic hos olmaz. Eh sigara icen bir kadinin görüntüsü zaten itici... Simdi sen düsün, böyle olmak ister misin?

• bence itici değil..havalı, karizma, in control ... :P

• Bravo sana. Kizi sogutmaya calisiyorum, sen gelmissin ne diyorsun -.-

• ben djarum black iciyorum ama sanirim turkiyede satilmiyor. bence hazir bagimli degilken birak, cok istersen marlboro light, camel soft vb icimi kolay sigaralar var. ozentiliginden iciyosan icine cekme en sertini bile oyle rahat icersin benden tavsiye.

• daha önce içiyo muydun? içmemeni önericem yeni başladıysan.

Yükleniyor...