Kırmızı ve kahverengi lekeler nasıl geçer?

Beyaz tenliyim ve en ufacık kızarıklık bile çok kötü duruyor.

Şu an sivilcelerim nadir çıkıyor fakat öncekilerden kalma kırmızı pembe ve kahverengi lekeler mevcut.

Bunlar nasıl geçer ya da acaba zamanla geçer mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onlar zamanla geçer. Sadece üzülmemen gerek

• zaten ellediğim için oldu hep. elim durmadan yüzümde. ama artık çıkmıyor çok nadir. eskisi kadar da ellemiyorum inşallah geçer...

• sürekli dokunursan iz kalabilir. O yüzden fazla kurcalamamalısın. Kendi haline bırak ve stresli olmamaya sivicleri düşünmemeye çalış

• inşallah. eskiden daha belirgindi şimdi o kadar değil biraz daha zaman gerek demek ki ama bazıları da geccek gibi gözükmüyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• bir estetik uzmanına gözükün lazerle yok edilebiliyor.

• beyaz tenlilerin ortak sorunu bu :) guneste bronzlasmak iyi gelir sanilsa da tam aksine beyazlarda cillenme ve lekeleri arttiriyor. yapacagin sey haftada bir gun derinlemesine peeling ile ust derinden kurtulmak, bir gunde beyaz kil maskesi uygulamak. bunun disinda vitamin serumu kullan nemlendiricine ek olarak :) ( bak su son kismi bilmiyordum tuyo aldim sevgilimden :P )

• Yazın tenini bronzlaştırırsan , lekeler çok daha az görünür. Zamanla dediğin lekeler , azalır tamamen kaybolmaz. Ama cildi soyan kremler var. Tavsiye ederim.

• güneş bana yaramıyor. beyaz tenli olduğum için bronzlaşamıyorum çil çıkar diye korkuyorum. soyucu krem var acnelyse diye pek fazla da işe yaramıyor açıkcası ama hafifletiyor o krem soyduktan sonra cildimi mis gibi yapıyor..

Kızlar Ne Diyor 3

• lazerle geçer diye biliyorum ama lekeler güneş lekesi değilse normal lekeyse mutlaka doktora görün hemde hiç vakit kaybetme

• zaten doktor demiş yani yetkili olması önemli

• güzellik merkezlerinde yetkili olmayanlar tarafından yapılıyor ve sonuçları daha beter olabiliyormuş. ufaksa lekeler sorun yapma. sivilce lekelerinin zamanla renkleri açıldı. tamamen geçermi bilmiyorum. çiller de güzel olur zaten.

• :( bende de var ve çözüm bulamadım daha

• eğer sivilcelerinle oynadıysan iz bırakmıştır. çok derin lekelerde yapacak pek bir şey yok, ancak eğer bozulma hafifse, e vitaminli krem hatta mümkünse e vitamini kremi kullanarak durumu bir parça kurtarabilirsin. yaşın daha genç, cildin hala kendini hızlı biçimde onarabiliyorken belki düzelebilir. ancak yine de seni çok rahatsız ediyorsa bir dermatologa görün derim.

Yükleniyor...