Sivilce izleri kapatan kapatici markaları var mı?

Sivilce izlerini kapatan bildiğiniz bi kapatıcı yada fondoten var mı? Ben clinique even better kullanıyorum ama başka önerebilceğiniz markalar varmı?

En İyi Kız Görüşü

• benim de cildim problemli truecover kullandım reklamlarındaki gibi herşeyi kapatmıyor yalan reklam ama kapatıcılığı diğer fond veya patakremlere göre iyiydi. şimdi de Coverderm Camouflage Classic denemek istiyorum onun için iyi yorumlar var

• Benim eskiye gore çok iyi dogum kontrol haplari kullan çok iyi geliyor bence. Ben 3 ay oldu kullanali ve cok ise yaradi. Birde krem olarak clinique even better kullaniyorum kahverengi leke ve aknelere iyi geliyor. Ancak dedigim bu krem çok pahali 200tl falan. Ama tavsiye ederim ben kullandim iyi geldi.

• Öncekileri Göster
    • Bende :( benim eskiden en cok yanaklarimda vardi simdi okadar puruzsuz olduki ama çenemdekiler hiç gitmiyor ya. Biraz azaliyor gibi oluyor sonra adet olmaya yakin tekrar çikiyorlar sinir oluyorummm

• eskiden çok kötü sivilceydi suratım uzun tedavi sonrası sivilce gitti izleri kaldı artık izlere razı gelmiştim sivilce olmasın ne yapayım diyordum son zamanlarda ne olduysa gene sardılar artık ilgilenmiyorum bıktım dönem dönem canları istiyor istila ediyorlar:))