Nezleye ne iyi gelir?

ilaç kullanıyorum ama ilacın dışına çabuk ayağa kalkmamı sağlayabilecek şeyler gerek.bitki çayı olabilir karışımlar bilen varsa paylaşsın lütfen.

Güncellemeler:
herkese teşekkürler bugün biraz daha iyiyim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kuşburnu çayı, ekinezya çayı, bir de özel kış çayları var ben Lipton kış çayı içiyorum iyi geliyor. Geçen nezle olduğumda bu çaylar ve bol portakal suyu sayesinde 2. günde iyileştim, normalde daha uzun sürerdi ama bu portakal+limon suyu karışımı ve çaylar filan hemen ayağa kaldırdı beni. Geçmiş olsun.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• Zaten tıbbi destek alıyorsun.Beslenme açıısında da şöyle yaparsan iyi olur. link

• Tekrar geçmiş olsun o zaman :)

• teşekkürler

• karabiberli çayy kesinlikle :)

• öle bitki çayı felan boş işler. ıhlamur içine limon ve bal karıştır .bunu yaptıktan sora gece terlemen lazım sabah kalkar kalkmaz banyo ve üstündeki herşeyi değiştir.insan terlediği zaman vucudundaki mikropları dışarı atar.beton gibi olmazssan gel beni de hasta et.benim devamlı kullandığım yöntemdir.1 gece de tertemiz.

• sina meki çayı iyi gelir

• bil bakalımm ne iyi gelir hiç tahmın edemzsın ıhlamur.

• sıvı al bol bol

• sen gripsin. bir cezveye hazır satılan küçük ambalaj sütlerden birini boşalt, sonra içerisine bir çorba kaşığı bal koy. sütü ateşte kaynatmadan ılıklaştır ve bu arada kaşıkla karıştırarak balı iyice erit. tabi bunu yatacağın zaman yap. iç ve yatağa gir yat. sabah cin gibi kalkarsın :)) bal sahte olmasın. şu Pınar marka minik çam balları var onlardan iki tane kullansan da yeter. ya da güvendiğin bi marka olsun. malum çay şekerini eritip bal diye satıyorlar.

• gripte insanın bi yerleri ağrır benim ağrımıyor, nezleyim allah korusun grip daha ağır :)

• iyi gelmedi değil tabi teşekkürler

• :)

• Limonlu çay

• ada çayı ve burun spreyi

• geçmiş olsun gece yatmazdan önce pekmezin içine karabiber koy ( bir cay kaşıgı )yatagına da altına bir battaniye üstüne bir battaniye en üstede yorgan halinde uyu gün içersinde c vitamini bol acı biber veya alternatiflerinden tüket portakal ye nanelimon iç ıhlamuriyi gelir papatya yararlı yatmadan önce pekmezi iç biliyorum sıradışı ama içini ısıtır ve bütün toksinleri atar vücüd acı biberi de bol yedaha saglıklı günlere ,

• teşekkürler

• papatya ıhlamur ada çayı hatmi çiçeği zencefil karısımı bir çay size iyi gelir.

• sıcak bir tarhana çorbası bol acılı iyi gelir.bi de sarımsak olursa içinde hemen ayağa kaldırır :)

• onları yersem midem bozulur bide :)

• yok ya niye bozulsun çorba her derde devadır mideye de iyi gelir sen dert etme :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Nane limon kaynat iç.

• Hic bir şey 4 gundeyim 7 bekliyorumAgri kesici sedergin içiyorum arada

• geçmiş olsun

• Tskler sanada geçmiş olsun

• teşekkürler

• c vitaminine aban. bildiğim tek yöntem bu.

Yükleniyor...