Ac karnina 3 tane antibiyotik ictim 500 mg zarari neler olabilir?

kac saat oldu henuz.bir etkisini goremedim. sinirlendim bir anda yuttum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hemen hastaneye git bence, gitmeyecem diyorsanda bir şekilde zorla kendini kus, ishal yapıcı bir şeyler al eczaneden BT enema falan. Karaciğer rahatsızlıkları veya böbrek rahatsızlıkları başlayabilir ömür boyu çekebilirsin onun için hastaneye gitmen en doğrusu.

• ama hemen değil, ishal yapıcının etkisini azaltır önce ishallik belli süre devam etsin.

• hastaneye gitmeyecek olursanda ishal yapıcı bir şeyin yanında maden suyu sodası iç bol bol, serumdan daha etkili, serumda o kadar mineral yok.

• Allah'tan 500'lük antibiyotik 1500'lükten tek atmış gibisin aslında. Allah'tan hepsi aynı tür ilaç. Sanki bir şey olmama ihtimali yüksek, bu arada hastaneye gidersen dalgınlıkla attım falan de. İntihar olarak geçmesin, psikiyatriye gönderebilirler.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 21

• kızım delırdınmı senşu anyasıyomusun onda bile süpeliyim

• fena degil o zamana gore iyiyim allaha sukur.

• simdi nasılsın

• malesef kötüyüm

• Öncekileri Göster
  • nedne ki neye kızdın ve ne için birşe olmaz ama vucuda zara veriri

• keske kizmak olsa.

• bişey olmaz en fazla ölürsün

• cok uGunum o da olmadı.

• İntihar girişimi miydi bu?

• Aferim lütfen çocukça şeyler yapmayın dünyan kararcak birde ahiretini karartma tamam? :(

• tamam:((

• Cehennem bile değil daha kötüsü Müslümansan inancın varsa yapma bunu tamam mı bir daha :@

• Öncekileri Göster
  • mideni deler aman dikkat

• baş dönmesi mide bulantısı oluyorsa mideni yıkatman lazım

• zehirlenirsin

• cocuk musun sen yaa?kafan mı güzel?neye sinirlendinde kendini zehirlemeye calısıyorsun?

• dikkat et kendine boyle sacmalıklar yapma

• yenilir yututlur bir sey degil

• iyide antibiyotik tok karnına alınır ;))))))))))))))))))))))))

• soyledigin.icin sagol

• Tebrik ederim, salaklıkta üstüne yoktur herhalde. Hayır yani kendini öldüreceksen başka yöntemler var, daha kesin ve kolay. Böyle sonradan zararlarını ortaya çıkaracak sağlığını yıkıp da süründürecek yönteme neden başvurursun anlamış değilim.

• Bilemiyorum ki işte..Ne tür Antibiyotik içtin, kaç çeşit..sinir bir durum..
      ortalama 8-9 saat aktif etkilidirler..

• ya zaten cok kotuyum ve caresizim...neler olabilir mesela.

• kardeim mide bulantısı ve kusma olursa hastaneye git miden yıkanacak ama büyen hızlı aktivasyon ediyorsa bişi olmaz!

• :)))

• yaa en uyuz olduğum şey arladaş yorumunu yap bas git sanane olum neye kime görünmeye çalışıyosun yaa)=)

• kasap et koyun can derdinde :D

• Öncekileri Göster
  • sağlama alıp hepsini niye içmedin merak ettim kaç mg öldürür testimi yapıyorsun

• Hiçbir şey çaresiz çözümsüz değildir.. ölüm ve ahiretini düşünmüyorsun..ki şanslıymışssın intahar başarsız sonuçlanmış..

• o kadarini icmeye korktum...su anda o kadar caresizim ki beni ancak ölüm kurtarir allahtanda gelmiyor gunah oldugunu da biliyorum ama bir anlik.sinirle 3 tane icebildim.

• bir daha böyle yanlışlar yapma.

• senin yerinde değilim. olmakta istemem. ve sana senden baska kimse yardım edemez. mucadele etmen gerekli. her ne olursa olsun. hayat yasamaya deger. umarım bunu cok gec anlamazsın.

• benim yerimde olsan silahi beyninde ates ederdin.

• hic birsey olmaz lakin bol bol su tuketmen gerekiyor... icilen her ilac bobrekler icin arti bir yuktur...

• a*ı g*tü dağıt aklın başına gelsin :)

• hiçbir şey olmaz olması için 10 000 mg gerekliorta halli olacağı için en fazla mide bulantısı ve baş dönmesi olur

• 1,5 saat sonra meftasın... hemen git kus çabuk acele etmen lazım!

• bişey olmaz ağrı çekersin sadece. en az 15 ve 3-5 antidepresan ile süslenmesi lazım.

• bize en son 5 antibiyotik. 15 atarax, 10 laira, 10 stilizan, 5 lustral yutan bir hasta gelmişti, hiç sorgulama yapmadan sormadan ameliyathaneye almıştık. Bu ilaçlar birlikte yarım saate etkisini gösterir.

• e öyle 3 antibiyotikle ölünseydi bütün ilaçlar kırmızı reçete ile satılırdı :)

• niye yaa?

• Antibiyotikler etkisi ilk 3 gün içinde hissedilir.antibiyotikler düzenli saat dilimi ile kullanıldığında etkilidr 12 saat arayla alınır.

• nedir peki ?

• amac tedavi degil.

• bir iki saate kalmaz ölcen inşaallah

• ama 3 tane az 3 tane en fazla zehirler seni 2 tane salla sen peşi sıra :D hadi kolay gele

• ins.istedigim de bu

• adları ne?

• aksef

Kızlar Ne Diyor 5

• antibiyotiğin sakinleştirici etkisi olduğunu bilmiyordum.

• amac sakinlestirmek değil.

• sen şaşırdın mı ya mideni deliceksin çok zararlı...

• delisin galiba aç karnına 3 tane bünyen sağlam demekki çarpmamış ama böbreklerin yarına cortlarsa şaşırma

• malasefmi
      deme öyle nasıl birşey hastalık bilmiyosun galiba

• bir sey olmadi malesef:(

• Yanlış yapmışsınız. Öyle yaparak bir yarar göremeyeceğiniz gibi kendinize de zarar verirsiniz. Antibiyotik 12 saatte bir içilir ve bir tane olmak koşuluyla içilir. Aç karnına içtiğiniz her ilacın midenizi delme olasılığı çok yüksek. Bir daha aynı hataya düşmeyin.

• Aç karnına hap yutulmaz zararlı

• biliyorum.

Yükleniyor...