Ac karnina 3 tane antibiyotik ictim 500 mg zarari neler olabilir?

kac saat oldu henuz.bir etkisini goremedim. sinirlendim bir anda yuttum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hemen hastaneye git bence, gitmeyecem diyorsanda bir şekilde zorla kendini kus, ishal yapıcı bir şeyler al eczaneden BT enema falan. Karaciğer rahatsızlıkları veya böbrek rahatsızlıkları başlayabilir ömür boyu çekebilirsin onun için hastaneye gitmen en doğrusu.

• ishal geçirir mi ki?

• Öncekileri Göster
    • hastaneye gitmeyecek olursanda ishal yapıcı bir şeyin yanında maden suyu sodası iç bol bol, serumdan daha etkili, serumda o kadar mineral yok.

• ama hemen değil, ishal yapıcının etkisini azaltır önce ishallik belli süre devam etsin.

Erkekler Ne Diyor 21

• İntihar girişimi miydi bu?

• evet:(

• Öncekileri Göster
    • tamam:((

• Aferim lütfen çocukça şeyler yapmayın dünyan kararcak birde ahiretini karartma tamam? :(

• Tebrik ederim, salaklıkta üstüne yoktur herhalde. Hayır yani kendini öldüreceksen başka yöntemler var, daha kesin ve kolay. Böyle sonradan zararlarını ortaya çıkaracak sağlığını yıkıp da süründürecek yönteme neden başvurursun anlamış değilim.

• ya zaten cok kotuyum ve caresizim...neler olabilir mesela.

• Bilemiyorum ki işte..Ne tür Antibiyotik içtin, kaç çeşit..sinir bir durum..
      ortalama 8-9 saat aktif etkilidirler..

• bir daha böyle yanlışlar yapma.

• benim yerimde olsan silahi beyninde ates ederdin.

• senin yerinde değilim. olmakta istemem. ve sana senden baska kimse yardım edemez. mucadele etmen gerekli. her ne olursa olsun. hayat yasamaya deger. umarım bunu cok gec anlamazsın.

• sağlama alıp hepsini niye içmedin merak ettim kaç mg öldürür testimi yapıyorsun

• o kadarini icmeye korktum...su anda o kadar caresizim ki beni ancak ölüm kurtarir allahtanda gelmiyor gunah oldugunu da biliyorum ama bir anlik.sinirle 3 tane icebildim.

• Hiçbir şey çaresiz çözümsüz değildir.. ölüm ve ahiretini düşünmüyorsun..ki şanslıymışssın intahar başarsız sonuçlanmış..

• zehirlenirsin

• bişey olmaz en fazla ölürsün

• cok uGunum o da olmadı.

• a*ı g*tü dağıt aklın başına gelsin :)

• bir iki saate kalmaz ölcen inşaallah

• ins.istedigim de bu

• ama 3 tane az 3 tane en fazla zehirler seni 2 tane salla sen peşi sıra :D hadi kolay gele

• kızım delırdınmı senşu anyasıyomusun onda bile süpeliyim

• malesef yasiyorum:((((

• Öncekileri Göster
    • simdi nasılsın

• fena degil o zamana gore iyiyim allaha sukur.

• hic birsey olmaz lakin bol bol su tuketmen gerekiyor... icilen her ilac bobrekler icin arti bir yuktur...

• 1,5 saat sonra meftasın... hemen git kus çabuk acele etmen lazım!

• nedne ki neye kızdın ve ne için birşe olmaz ama vucuda zara veriri

• keske kizmak olsa.

• mideni deler aman dikkat

• baş dönmesi mide bulantısı oluyorsa mideni yıkatman lazım

• cocuk musun sen yaa?kafan mı güzel?neye sinirlendinde kendini zehirlemeye calısıyorsun?

• yenilir yututlur bir sey degil

• dikkat et kendine boyle sacmalıklar yapma

• iyide antibiyotik tok karnına alınır ;))))))))))))))))))))))))

• soyledigin.icin sagol

• kardeim mide bulantısı ve kusma olursa hastaneye git miden yıkanacak ama büyen hızlı aktivasyon ediyorsa bişi olmaz!

• valla bir sey yok şimdilik

• Öncekileri Göster
    • yaa en uyuz olduğum şey arladaş yorumunu yap bas git sanane olum neye kime görünmeye çalışıyosun yaa)=)

• :)))

• hiçbir şey olmaz olması için 10 000 mg gerekliorta halli olacağı için en fazla mide bulantısı ve baş dönmesi olur

• bişey olmaz ağrı çekersin sadece. en az 15 ve 3-5 antidepresan ile süslenmesi lazım.

• niye yaa?

• e öyle 3 antibiyotikle ölünseydi bütün ilaçlar kırmızı reçete ile satılırdı :)

• bize en son 5 antibiyotik. 15 atarax, 10 laira, 10 stilizan, 5 lustral yutan bir hasta gelmişti, hiç sorgulama yapmadan sormadan ameliyathaneye almıştık. Bu ilaçlar birlikte yarım saate etkisini gösterir.

• Antibiyotikler etkisi ilk 3 gün içinde hissedilir.antibiyotikler düzenli saat dilimi ile kullanıldığında etkilidr 12 saat arayla alınır.

• amac tedavi degil.

• nedir peki ?

• adları ne?

• aksef

Kızlar Ne Diyor 5

• Aç karnına hap yutulmaz zararlı

• biliyorum.

• delisin galiba aç karnına 3 tane bünyen sağlam demekki çarpmamış ama böbreklerin yarına cortlarsa şaşırma

• bir sey olmadi malesef:(

• malasefmi
      deme öyle nasıl birşey hastalık bilmiyosun galiba

• antibiyotiğin sakinleştirici etkisi olduğunu bilmiyordum.

• amac sakinlestirmek değil.

• sen şaşırdın mı ya mideni deliceksin çok zararlı...

• Yanlış yapmışsınız. Öyle yaparak bir yarar göremeyeceğiniz gibi kendinize de zarar verirsiniz. Antibiyotik 12 saatte bir içilir ve bir tane olmak koşuluyla içilir. Aç karnına içtiğiniz her ilacın midenizi delme olasılığı çok yüksek. Bir daha aynı hataya düşmeyin.

Yükleniyor...