Nasil kilo veririm, bir türlü veremiyorum!

arkadaşlar ben fazla kilolu değilim ama bi 5 kilo versem tam ideal kilomda olçam ama bir türlü veremiyorum çok diyet denedim olmuyor sizce ne yapmalıyım nasıl veririm kilolarımı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sabah kalktığında su iç. yemeklerden önce su iç. az az ama sık sık yemek ye. aparatif atıştırmalardan kaçın. hızlı yeme acele etmeden güzelce çiğne. birde karnın acıktığında karnını içeri doğru çek. tutabıldığınce nefesini tut. sonra bırak. bunu 5-10 kere tekrarla. daha sonra su iç yemek ye. yemek yerken su içme. yemekten en az yarım saat sonra su iç. kilolu arkadaşım dıyetsiz boyle kılo verdi. önemlı olan su. içebıldığın kadar iç ama abartma. birde fazla hantal olma. örneğin apartmanda asansör var ama kullanma merdivenlerden çık. biraz daha fazla yürü.

Erkekler Ne Diyor 8

• Vücut kitle endeksin önemli.Boyun ve kilonun bilinmesi lazım bunu bilmek için.Eğer kilo vermekte zorlanıyorsan tiroid hormonuna baktırman iyi olur bence .Kilonun normal olup olmadığını bilmek için gereken bir değer vücut kitle endeksi.

• Hergün soda iç ve şalgam suyu ic zayıflarsın

• Beslenme uzmanına danışmanız gerekir .

• bir diyetisyene gitmelisin kilolu degilsen kafana takma

• Uygulayabildiklerinden birkacini uygulaAksam saat 5 ten sonra yemek yemeKola cips seker cikolata kuruyemis ekmek cok az tuketSpor salonuna gitHaftada ikikez sex yapSofradan doymadan kalk ve gun icinde kalorisiz urunler yeUsengeclik varsa birak ve hareketli ol...

• istedğn kadar diyet uygula spor yoksa haytnda veremzsn .

• gırtlağına halat bağla yemene engel ol böylece zayıflarsın

• cok yardimci oldun sagol

• 10 gün oruç tut..

Kızlar Ne Diyor 4

• abur cuburu bırak sofradan aç kalk aç yat bol su iç hergün yürüyüs yap

• Diyetisyene basvurmalisin.

• - 8 saatten fazla uyuma- sabahlari kaynamis suyun icine bolca limon suyu dök ve ic- ögünler arasi asla abur cubur tüketme- bol bol meyve ve sebze ye (muz haric)- gidecegin yerlere mümkünse yürüyerek git- günde iki bardak süt ic (az yagli olandan)- her gün en az 2 litre su ic- mümkünse her gün yaklasik 1 saat spor yap

• Aynen ben öyleyim normalim ama 4-5 kilo versem fena olmaz ama veremiyorum maleseff diyetisten en sağlıklısı bence ben 60 kiloydum 1 aymı ne gittim 56 oldum şimdi 55-56 arası gidip geliyorum :\

Yükleniyor...