Vücuttaki ödem nasıl atılır?

Tuzsuz yiyemeyen tuzu çok seven biriyim bu yüzden ara ara vücudumda ödem oluyor bugün tartıda 2 kilo fazla çıktım sinirlerim bozuldu.. tuzu bırak diyeceksiniz onu bende çok isterim ama benim gibi olanlar beni anlar tuz vazgeçilmesi kolay bir şey değil aynı sigara gibi.. bende bırakamıyorum yani yemekleri falan tuzsuz yiyemiyorum.. sonra da ödem oluyor şişiyorum nasıl geçecek neler yapabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 kilo ödem olamaz. :D Olabilir mi ? Tuvaletten sonra tartılın. :D :D

• öyle tehlikeli bişey yapıyosun ki.. o ödem, böbreklerin çok fazla yorulup artık süzmede yetersiz kaldıkları için oluyo. gereksiz yere içorganlarını yoruyosun. tuzu bırakmaktan başka seçeneğin yok. ilerde sorun kronikleşir. bol su iç ayrıca

• sende birden olmasada yavaş yavaş azaltmayı dene.

• bol su içerek atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• maydanozu çiğ olarak tüket sabahları en sağlıklısı bukiraz sapı mısır püskülü falan var ama onların miktarı önemli fazlası zararlı olabilir. maydanozun hiç zararı yok

• hayatında starling hipotezi diye bişey duydun mu ? Tuzun neler yapabileceğini tahmin bile edemezsin. Ama yapabileceğin en güzel şey günlük en az 2 litre suyunu tüketip haftada 3 gün en az 2 saat spor yapmak.kilo vermen değil sağlığın önemli.ayrıca sporsuz kilo verirsen selülit,çatlak,sarkma gbi problemler yaşarşın ama sporla kilo vermesen bile sıkı bi vücudun olur:)

• maydonoz suyu kaynat iç ve sürekli maydonoz tüketmeye çalış tek yolu bu.

• içtiğin su miktarını 2-3 katına cıkar.

Yükleniyor...