Çekirdek kilo aldırır mı?

Çekirdek kilo aldırır mı? Aldırmasın lütfennnnn aldırmasın :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldırmaaaz yawwwnie aldırsın kigetir kız bi paket:))eee ne oldu anlat akıyım dedikodu yapalım:)

Erkekler Ne Diyor 11

• yapmaz sanmam ben her gece çekirdek yiyorum zayıfım tığ gibi adamım

• Kalorisi çok olan bir yiyecek.E vitamini açıısndan zengin ama.100 gramında 600 kalori olduğunu biliyorum.Fazla yemezsen sorun olmaz.

• sanmam yapmaz bence ama çoğu kişide sivilce yapar yan etkisi var ondan

• sivilce yapar.

• tuzlu ve yağlı olanları seçmelisin kabak çekirdeklerinin

• Senin ısrarlarına dayanamayan çekirdek biraz önce açıklama yaptı: "Tamam söz veriyorum! Bundan sonra yağsız olacağım ve sabaha kadar yeseniz de kilo aldırmayacağım. Hatta bonüs olarak bundan sonra tabak bitene kadar yemek zorunda hissetmeyecek ve "Ayyyy hastalık bu!" demeyeceksiniz."

• Eskiden torba torba yerdim, ama o zamanlar bana kilo olarak değil sivilce olarak dönmüşlerdi :(((Kilo alabilmem imkansız, metabolizman hızlıysa sittin sene yesen almazsın kilo.

• Ay çekirdeğinin 100 gramı 578 kalori; kabak çekirdeğinin ise 100 gramı 571 kalori. Yani abartıp 100-150 gram yersen koca bir öğünde alacağın kaloriden daha fazlasını ufacık ay çekirdeğiyle alabilirsin.

• evet aldırır.kabak cekirdeği..

• aldırmasın be allah allah seni mi kırcaz :)

• bence gayet güzel aldırır, bildiğin süper yağ içeriyor ^^yalnız kabak çekirdeği günebakana göre biraz daha insaflı sayılabilir..

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...