Hamılelıkte ıdrar yolu enfeksıyonu

7 aylık hamıleyım en basından berı bu ıllet var bende en son doktora gıttıgımde agrı yanma yoktu ama doktor muayene ettıgınde fazla akıntı oldugunu ve enfeksıyon kapmıs oldugumu soledı bı ılac verdı ıctım ertesı gun ıdrarım turuncu bıldgınız sarı boya gıbı lavaboya ız bırakmaya basladı daha gebelıkten once bobreklere kadar ıntıhaplı oldugunu soylemıslerdı ıdrarımın o renk olması normal mı

 

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

  • ihmal etme ilaçlarini mutlaka bitir bende çektim bir ara o rahatsizliği... geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 3

  • size verilen ilacın ismi azosilin miydi?

    • rica ederim :) istediğiniz zaman sorabilirsiniz :)

    • :) cok sevındım tesekkur ederm .

    • endişe etmenize gerek yok ki idrar yolu enfeksiyonlarında kullandığımız bu ilaç idrar rengini kırmızıya boyuyor. Doktorunuz bu kısmı söylemeyi unutmuş galiba rahat olun yani korkacak bir şey yok :)

    • Öncekileri Göster
  • bilgim yok ama acil şifalar versin çocuğunuda analı babalı büyüsün

    • amin saolasın kardesım cümlemizin

  • ilçalar idrar rengini değiştürir. korkmayın

Kızlar Ne Diyor 2

  • Enfeksiyonda da idrar rengi koyulaşabiliyor ama ilaçtan sonra olduysa nedeni ilaçtır. Bol bol su tüketin.

  • doktoruna danış bence

Yükleniyor...