Kendimi iğrenç hissediyorum. Kilolarım psikolojimi bozdu. Bu durumdan tamamen kurtulmak için ne yapabilirim?

Gizli Üye
Öncelikle diyet yap, spor yap, yeme gibi troll amaçlı geçiştirmeli yanıt vermenizi istemiyorum. Ben de onları yapmam gerektiğini biliyorum.
Ayrıntılı bir yanıt bekliyorum sizden.
Diyet yapıyorum ama 1 ayda 5 kilo verebildim.
Boyum 165 kilom 108 şu anda. Yaşım da 20.
İnanın dışarı çıkasım gelmiyor. Kilolu olmayan beni anlayamayacaktır biliyorum... Aynada kendime bakınca kendime sadece acıyorum.
Artık kendime acımak istemiyorum.
Diyetisyene devam ediyorum diyetisyenim daha egzersiz için çok erken dedi. Bir 15 kilo verdikten sonra başlatacakmış.
Şu anda zarar görebilirsin dedi.
Siz ne öneriyorsunuz?
Öz güven kazanmak için ne yapabilirim?
Otobüse binesim gelmiyor. Okula bile gitmek istemiyorum...
Kendimi iğrenç hissediyorum. Kilolarım psikolojimi bozdu. Bu durumdan tamamen kurtulmak için ne yapabilirim?