Kusarak zayıflayanlar...

Kusarak zayıflayanlar nasıl inceliyor spor yapmıyorlar sonuçta vücuttaki yağlar nasıl eriyor nasıl inceliyorlar? o.0

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bütün metabolizman çöker... beslenmeden hiç bişey olmaz... zayıflama değil o çökmedir... kilo vücudunun ihtiyacından fazlasını yediğin için oluşur.. boy ölçüne göre bak ihtiyacın olan besinleri al 3 ayda farkı görürsün... koladan ve gazlı içeceklerden uzak dur ekmeği azalt ve spor yap

• bu dediklerini yaparak 85 kilodan 64 e dustum ama cok uzun bir surede boyum 1.58 artık 48-50 kilo olmak istiyorum hergun aglıyorum psikolojim bozuldu bir an once istedigim kiloda olmam gerek.

• Öncekileri Göster
    • herseyi goze aldım su halimi gorsen hicte kafana takma falan demezdin cok kafaya takılıcak durumdayım psikolojim bozuldu :(

• senin boyunda ve senin kilonda çok tanıdığım var hepside çok ciciler çokta güzeller çok zayıf kadınlar sadece yolda izlenir evde bir teferruatları yoktur unutma...

Erkekler Ne Diyor 7

• Sağlıklı bir zayıflama yöntemi olduğunu düşünmüyorum ben .

• Kusarak zayıflamaya çalışmanız sindirim sisteminizi ve mide sağlığınızı bozabilir.Olmadığı halde kusma dürtüsünü harekete geçiren insanlar zamanlar ne yeseler hatta su bile içseler midesinde tutamaz hemen çıkartırlar.Olmadığı halde kusma dürtünüzü uyandırmak doğru bir davranış olmaz!

• gel ağzıma kus :D bööö

• neden yemek yersin acıktın çünki yedin doydun açlık gitti belli bir süre sonra sindirim başlar işte yediklerini sindirmeden kusarsan vücudun gerekli besini almamış olur ve nihayetinde zayıflarsın ve daha ilerde bu alışkanlık yapar miden kabul etmez işin sonu ölümdür allah korusun

• yahu senin anoreksia blumia hastalığından haberin yok galiba. önce onu bir oku öğren ondan sonra neyin doğru olduğuna karar ver bence.

• haberim var

• o ney yav =/

• bu dediklerini yaparak 85 kilodan 64 e dustum ama cok uzun bir surede boyum 1.58 artık 48-50 kilo olmak istiyorum hergun aglıyorum psikolojim bozuldu bir an once istedigim kiloda olmam gerek.

• pardon yanlıs cevaba yorum yaptım :D

• bööööö midem bulandı ,

Kızlar Ne Diyor 4

• sakın deneme..kusmaya alışırsa bünyen yemek yiyemez hale gelirsin ,mide kabuedemez hale gelir

• dun basladım. 1.58 boyundayım 64 kiloyum elimden geleni yapıyorum diyet spor yapıyorum ve kusmaya basladım.

• sakın yapma birçok insan biliyorum hastalanan ..miden küçülür ve giderek zayıflarsın yemek yiyemezsin..sorada kilo almak için çözüm ararsın

• kusarak zayıflar ya öldü ya da cok hastalar sana cevap veremezler!

• Çok zararlı. Mideye yemek gitmediği için kilo almıyorlar + kilo veriyorlar.

• vücuda besin almadıkları için vücuttaki yağları yakıyorlar

Yükleniyor...