Kilo almak için neler yapmam lazım?

Arkadaşlar boyum 1.82 kilo 58 bana 'çöp adam' diyorlar :( yemek yiyorum ama kilo alamıyorum...ne yapmam lazım yaaa... :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 19

• annem ne olmuşsun sen böylee :S her gece yatmadan yarım ekmek arası makarna yiyosun :@ !

• faydası olur mu ?

• Öncekileri Göster
    • ama bunların kalorisi hep az annem .s ağır tatlılar bulmak lazım yine baklava kurtarıyo biraz
      uyumadan önce yemek ye mutlaka tamam mı ?

• tamam yiyecem teşekkürler :)

• doktora git

• Harbiden çöp adamsın bir diyetisyene git ilaç neyin verirler sana o ne öyle :/

• valla bilemiyorum herkes kilo vermeyi çalışırken ben almaya çalışıyorum :S tamam diyetisyene gideceğim

• Bize gelmelisin. Sultan papaganimi goren tavuk saniyor dusun..

• Bu sakaydi :) neyse. Diyetisyene gorunmeli + duzenli spora baslamalisin. Spor zayiflatmaz ideal kiloya getirir

• :)

• Fitness a git. gıda takviyeleri ve kas yapıcı egzersizlerle çöp adamlıktan kurtulursun :)

• gercekten cok zayfmışsın . metabolizman çok hızlı çalışıyor o zaman . bir doktora görünmende fayda var

• Git bir diyetisyene güzel bir beslenme programı yap. Bide iyi bir fitness hocasıyla çalıştın mı bu iş tamam.

• Moralını bozmak ıstemem ama Eger çocukluktan berı böyleyse kılo alman cok zor bende almaya çalışıyorum kullanmadığım vıtamın ıstah acıcı kalmadı. Gece kalkıp yemek yerim ama olmuyo.. Caresını bulursan bana da söyle ya

• çaresini bulayım size söylerim...

• Sagol :)

• doktora git.kendi başına bir şeyler yapma sağlığından olabilirsin.

• Ne yapmayayım mesela ?

• Öncekileri Göster
    • en kısa zamanda doktora git.

• yarın gideceğim teşekkürler :)

• Doktora gitsene belli programlar halinde bir tedavi falan uygulayın

• bir on kilo takviye deyim ben:))

• diyetisyene git

• fitness yap hatta body.

• ben sana 10 kilomu vereyim ya

• keşke olsa :(

• ekmekle ye

• Boyun uzun kilon 80 falan olması lazım bu boyla doktora git bence program hazırlasın sana

• bol bol pasta börek ye

• az hareket bol yemek

• bol bol ye anasını satım

• bol bol yersem midem mahvolur yia

Erkekler Ne Diyor 13

• bol protein ve karbonhidrat

• glisemik indeksi yüksek gıdaları sular seller gibi götücen hacı

• Yemek yersin ama her yemek yiyen kilo almaz kilo aldırıcışehler ye favorim bol bol tatlı baklava şekerpare ve çikolata cipsi kola ekmek hamuriçi yüklen kardeşim :)

• abicim doğru söylüyorsun ama çikolata ile cips benim midemi mahvediyor...ama denemek lazım

• Ozaman tatlı kardeşim baklavanın 1 diliminde 500 kalori var 6 dilim falan y üstüne yemek kola çikolata hamur yüklen :)

• bilader hemen evlen karın seni yemekleriyle şişmanlatır :D :D

• alma daha iyi sonra veremezzsin

• peynir altı suyu yudumla bal yala madem di fındıktı fıstıktı ne bulursan kemir bunlar hep kalori hadi bakiyim

• her gece yatmadan bir ekmek ye yat bak nasıl kilo alıon :)) bide tolete gitme hemen tut acık yahu :)))

• yarım ekmek yeaem yeter mi ?

• kardo ben böle 15 kilo aldım, sigarayı bıraktıyfdım bide 3 ayda 15 kilo alınır mı aldım :)))

• tamam denerim ben bunu ;) tesekkürler

• Kac yasindasin?

• 18 yaşımdayım

• Yasin cok genc,gelisim asamasindasin
      20-21 e kadar da uzaman devam edebilir
      Sana tavsiyem dostum kim ne dediyse ilgilenme kafana da takma
      Sallama yani
      Ve sakin fitness falan,yok agirlik falan calsma bu yasta 30 dan sonra basla
      30 dan sonra kaslar daha hizli gelisiyormus
      Bir diyetisyene git sana uygun program yapsin uygula
      Yok gece yatmadan yemek ye,yok bimem neyap bunlarin faydasinyerine zarari olabilir sana
      İlgilenme bile,sonra daha kotu sonuclar olmazsin

• doğru söylüyorsunuz :) diyetisyene gideyim en mantıklısı

• baya bir protein tozu kullandım balık hapi kullandım yine aynı bende alamıyorum diyetisyen dediler gidicem bakalım

• mastırı bırak , etin yağlı kısmını , sütün gaymağını , eppeğin löp tarafını göm mideye o.o

• Boyuna göre cok zayıfsın arkadasım.Ben 1.83'üm,75 kilo olmama rağmen,zayıf gösteriyorum..Metabolizman cok hızlı calısıyor olaibilir.Gene vücutta kurt varsa,kilo alamassın.Muhakkak bir doktora git.

• dediğiniz doğru

• bende 1.90 kilo 75 .d

• Spor destekli olarak yani kas kütlesi olarak almanız lazım, uzman eğitmeni olan bir spor salonuna gidin, program dahilinde aşama aşama kilo alırsınız...

• ben evde kas egzersizleri yapsam faydası olur mu ?

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim. Kulaktan dolma bilgilerle protein desteği yapmaya kalkmayın sakın, yanlış kullanımda çok büyük yan etkileri vardır. İyi bakın kendinize...

• tamam efendim teşekkürler :)

Yükleniyor...