''Kasıklarımı yaktın'' diye epilasyon merkezine dava açan genç senin sevgilin olsa, davasını destekler miydin?

Gizli Üye
Kasık bölgesine ve göğsüne lazer epilasyon yaptırması sonucu, kasıklarında yanık ve ağrılı sivilceler oluştuğunu gerekçe gösterip firmadan paranın iadesini isteyen gencin derdini mahkeme çözdü.
''Kasıklarımı yaktın'' diye epilasyon merkezine dava açan genç senin sevgilin olsa, davasını destekler miydin?
Tüketici heyetine başvuran genç, ödediği 3600TL nin 500TL lik kısmını geri aldı. Bu gencin sevgilisi olsan, ne işin vardı orada oh olmuş mu dersin yoksa ne münasebet de sevgilimi yakmışlar diye her yerde o merkezi rezil mi edersin?
''Kasıklarımı yaktın'' diye epilasyon merkezine dava açan genç senin sevgilin olsa, davasını destekler miydin?