Boy kilo orantısı...

1.65 boyum kilom 63 sizce iyi mi? yorumlarını bekliyorum :)

Güncellemeler:
balık etliyim, kemiklerim geniş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boyunu geçmediğin surece sorun yoktur su an balık etlı gıbısındır 3-5 kılo daha verırsen ideal kıloda olursun

Erkekler Ne Diyor 24

• Şahane. Balık etlisin.

• Vücut ölçülerini de yazarsan?

• değil tabikişişkoooo

• Umarım gelecekteki eşinde kilolu olurda ona da ''şişkoooo'' diye yorum yaparlar. Kibarlıktan biraz nasibinizi alın be

• Şişkosun

• Şu çirkin kelimeyi kullanmaktan ne zaman vazgeçecek bu erkekler ? Çok itici sözcükler kullanıyorsunuz ya hiçbir bayan bundan hoşnut olmaz haberin olsun.

• Terbiyesiz insanlıktan nasibini almamış

• Spor yapmayı dene hattta acilen başla yaz geliyor...

• sen kendini beyeniyorsan iyi beyenmiyorsan kötü

• normalsin 1.65 bayanda orta boydur zaten,kilonda boyunla orantılılı.yani "sıkıntı yok" :)

• olmaz erit
    tas ol

• iyi gibi :D birde fiziğini görsek teşhisi koyarız

• kilo biraz fazla gibi eğer elma vucütlu isen seni kısa göstermez, armutsan yandın.

• Kemiklerin iriyse zayıf olman lazım

• 10 kilo vermelisin. irkildim resmen

• Kilo çok falza.

• Abart abart çok fazlaymış deli ediyor sizin gibi insanlar tövbe ya!

• Lan ben 60 kiloyum amele misin lan :( çok fazla o kilo.

• Sende çok zayıfsın ya bir erkek 60 kilo olurmu hiç :D Bence o kilolu değil sen zayıfsın :D

• ilk dogumdan sonra :( acı gercekler..

• sende biraz balık etli ol ne olcak arkadaş boy iyi kiloda iyi 6 7 kilo ver sağlığın düzelsin

• kadınlarda kilo erkeklerden farklı durur yani fazla durur göze batar. boyundan bir 7-8 kg aşağı in.

• balık etlisin :)

• İyi değil.Zayıflaman gerek.

• fazlan var

• boy gayet ideal ama kilo fazla gibi,

• bence gayet çekici bir yapın vardır. dert etme tam idealdasın bence

• fazlan var.

• tombişsin ----

Kızlar Ne Diyor 24

• Şişmansın.

• bence braz kılo evrmelısın

• 1.65 biri için 50 ideal diye düşünüyorum

• bence ideal kilon 55 falan olmalı ben 1.75 im ve kilom 61 ve kendimi kilolu hissediyorum kesinlikle kilo vermelisin

• birazcık kilo ver kendini daha iyi hissedersin :)

• Diyetisyene gitmelisin bremi .

• Resim görmeden hiçbirşey söylenemez burda söylenenlerede aldırış etmemen gerekir. Mesela incecik gözüküyorsundur boyunda iyidir kime sorsan ideal der. Ama bir tartıya çıkarsın 70leri 75leri görürsün. Boyun gayet iyi . Kemik yapını, yaşını vb özelliklerini bilmeden yorum yapamayız. Minyon tiplimisin yoksa iri kemikli yapılımısın bilmiyoruzki..

• Ne diyim? :D

• Öncekileri Göster
    • Benim eksenimde zayıf efenim kendisi.
      Metobolizmam yavaşlayınca ben normal olucam şimdikiler göbekli olucak.

• ama terlüük zarar vermez amacı zarar vermekse daha sert bir cisim atabilir. öküz çok kibar oldu bee :/

• Fazlan var 54 falan olman lazım

• şöyle diyelim burda yapılan yorumlardanda anlayabileceğin üzere erkeklerin geneli sıska.ayrıca kendilerinin kucağa kaldıramıcakları her kiloya çok derler.güzel bir fiziğin varsa hatların güzelse kilon çok değil.aşmamaya çalış.

• fazlan vaar kilo ver.

• 6 7 kilo vermen gerek

• kilolusun biraz

• değil en fazla 55 kilo olman lazım ideal olması için

• oooh bebegim balık etli olmussun sen. Ama biraz fazla olmussun. 3 kilo versen tas gibisin.

• 55 kiloo ideal senin için

• balık etli diyemeyeceğim iri kemikli oldugun ıcın baya kilolusun..

• Orantili dagilmissa baliketlisin. Sisman degil. Gene de sagligin icin azicik kis yemegi derim.

• etine dolgunsun balık etlisin ama ölcülerinide soyle yorum yapıyım

• Kilolusun.

• orantısız maalesef.

• bende 1.65 boydayim, 58 kilodayim. cok tombik geliyom kendime :( basenlerim

• aynı boydayım 53 kiloyum bende. Bir ara 60 olmuştum bariz kalça göbek bacak dolma gibi olmuştu ben beğenmemistim kendimi arkadaşlarım da öyle. Bence fazlasın şu an. 55 bizim boy için.

• Kilo fazlaa

Yükleniyor...