• Sor
  • Bence

Sigara dumanını içime çekiyor muyum, çekmiyor muyum?

Evet arkadaşlar sadece fikirlerinizi almak istedim. üç yıldır sigara içiyorum, en yakın arkadaşım sigara dumanını yutarken, ben sadece boğazıma kadar götürüp geri üflüyorum. bi araya ben de yutuyordum ama yani bir kaç aylık bi süreydi, sonrada böyle boğazıma kadar götürmeye başladım. mesela şu var, sigara içerken hıçkırdığım zaman, sigara dumanı içime kaçıyor yani bunu hissediyorum ve canım acıyor. sorum şu, sigara dumanı içime çekiyor muyum ben? yani bi türlü anlayamadım gitti...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Dumanı çektikten sonra duman ağzında iken "Hiiii ! Annem geliyor!" cümlesini söyle. Fakat "hiiii!" bölümünü nefesini çekerek söylemelisin. Ondan sonra bir daha içme o mereti.

• doğru olanı yapıyosun çekme hiç içine

• boğazından geriye döndürmeyi nasıl başarıyorsun ben onu anlamadım.enteresan bir yetenek

• :)))))))))

• ? :=(

• Öncekileri Göster
    • onu yapıyorum burnumdan çıkartıyorum dumanı

• o zaman içine çekiyorsun sanırım. bırakalı uzun zaman oldu pratiğe ihtiyacım var ama denemeyi düşünmüyorum.

• farketmez dudak tiryakisi olsan bile belli bir miktar nikotin alıyorsundur.

• sigara kullanmıyorum

• eger sigarayı cigerine cekersen bırakman zorlaşır cekmessende bırakırsan dudak kanseri olma riskin var sen en güzeli doktora danış

• içme ozaman yapamıyorsan mecburmusun içmeye

• :)) bence sigarayı bırak

• İcine çekmenin faydası yok ki. Ciğerlerin cok daha hızlı katrana benzeyecek.Hiç içme sigarayı. Çekiyormuyum cekemiyor muyun düşüncen olmaz?Her nefesinde hastalığa bır adım daha yaklaşıyorsun.

• bırakmayı çok istiyorum :( ama yapamıyorum iradem çok zayıf

Kızlar Ne Diyor 8

• Sigara kullanmadığım için hislerini anlamam biraz zor

• ciğerlerine hava gibi dumanı çekiyorsan içime çekiyorum diyebilirsin. yutmak değildir o, yani midene gitmeyecek duman. normal nefes alışını dumanla yapıp ciğerlerinden geri çıkaracksın :D(12 yıllık içiciyim güvenebilirsin:D)sadece boğazına gidip dönüyorsa çekmiyorsun ama ciğerlerine gitmediğinden emin misn? :S

• eminim , şimdi içiyorum hatta, boğazımın girişine kadar çekip geri üflüyorum, ama nefesimi içime çektiğimde ciğerlerimde hissediyorum :S

• çok güzel anlatmışsın:D hemen sigara yakasım geldi:D

• @soran: sen sigara içmiyorsun, içiyor gibi yapıyorsun. o değil de 3 yıl nasıl yaptın bunu :D:D
      @soul: sigaran var iç tabi :D ben daha almadım :S

• 5senedir sigara içiyorum vallaha 2kere okudum sorunu anlamak için :D bastan içemiyosun sen diicektimde yok içiyosun ama bırakabiliyosan hemen bırak

• sigara içme uçak yap.

• cekmiyosun

• bende bilmiyorum banada arkadaşım vermişti içtim arkadaşım burnundan çıkarıyodu dumanı eylenceliydi denemek istedim resmen boğuldum çok zor haa bide ben dumanını hiç içime doru düzgün çekemiyorum belkide giriyo.

• Çekiyorsun. Arkadaşını anlayamadım yalnız. Ağzından duman çıkarmıyor mu?

• dumanı yutup belli bir müddet ciğerlerinde tuttuktan sonra geri üflüyor

• Tamam, ama sen de çekiyorsun içine.

• bende içime çekemiyorum ama burnumdan veriyorum ama burnumdan verince çok seksi oluyormuşumm ;)))

Yükleniyor...