Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Adet kanaması nasıl durdurulur?

adet kanaması nasıl durdurulur bana acil bir şekilde söylermısınız yenı başladı ama yarın akşama kadar durdurmam lazımm ...

1|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• adet başladıktan sonra durdurmak mümkün değildir eğer adet olmadan geciktirici kullanmadıysan sadece tampon kullanarak görsel olarak engellersin

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Artık çok geç.

0|0
  • Oha.! O kadar uzun süre kanıyor mu ya.

İyi ki kız değilim. Zaten kan tutuyor, bayılır kalırdım çıplak.

0|0
    • yok artik. 7-8 yasinda misin ):

• 19 yaşındayım da kan çok kötü etkiliyor ya sorma valla. Sevgilim de dalga geçiyor.

• hastaneye acil servise git

0|0
  • hangi ot ya da ilaç azaltır cok var 2 saatde 1 bez ilk gün dr 2. cm miyom var ama sonucu temiz dedi.. kan degerlerim düşük hgb 10.2 htc.29.80 halsizlik ve hafif bulantıda yapıyor... EŞİMİN ADRESE GÖNDERİSENİZ.. alirizbaa@gmail. com sevinirim cevabı.. yaş 45

0|0
  • galiba tapmpon kullanıyorlar

0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bende bugün netten biraz araştırma yaptım ama bir cevap bulamadım. anca regl olmadan önce haplarla erteleyebilirsin ama başladıktan sonra durması zor anca erteleyebilirsin

1|0
    • nasıl erteleyebılrırım peki?

• doğum kontrol hapı. yazın bizim tatillerimiz belli orda da ailecek 4 gün denize gittiğimizde adet olcağımı biliyorsam doğum kontrol hapı alıyordum o günler, bıraktıktan sonra da 1-3 gün içinde adet oluyorsun

• aynı durum benimde başımda bian önce durdurmam gerekiyo tarçın kanamayı azaltıyo bide türk kahvesiyle limonu sıkıp bulamaç yap bende denedim biraz önce sonucu görücem

0|0
  • Başladımı durduramazsın.

0|0
  • Sakın durdurma çok sağlıksız.

0|0
  • apranax fort ic azaltir, normal zamanda reglnin kac gun surdugu, yogunluguna bagli olarak durdurabilirde

0|0
    • o durdrumuyor daha öncesınde denedım ama durmadı ama sımdı gene sık aralıklarla ıçeyım ben belkı işe yarar

• anladim :-)

• dediğiniz ilaçtan yokmuş hem artık adet olduktan sonra hıc bır sekılde durudurma olanağı yokmuş maleseff :S:S apranax verdi bunu iç dedi :)

• kıyamet gibidir,başladıktan sonra hiçbişey durduramaz.

0|0
  • Artık durduramazsın.

0|1
    • :S ilaç falan yokmu peki

• düzensız olduğu ıcın anlamıyorum ne zaman başlayacağını

• Doktora git abi. Şakaya gelmez.

• tıpa mı ne varmış ondan kullan

0|0
  • Ne durdurması ya.Durmaz o daha 1 haftalık yolu var nerdeyse :D

0|1
  • durmaz O artik akar akar durur

0|1
    • :(:(:(

• niye durd?rmak istiyorsun ki anlamadim ? birak aksin ?!

• Hapları ard arda almak zararlı olur

0|0
  • doğum kontrol hapı başlarsan durur. tampon yap ya da.

0|0
Yükleniyor...