Adet kanaması nasıl durdurulur?

adet kanaması nasıl durdurulur bana acil bir şekilde söylermısınız yenı başladı ama yarın akşama kadar durdurmam lazımm ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• adet başladıktan sonra durdurmak mümkün değildir eğer adet olmadan geciktirici kullanmadıysan sadece tampon kullanarak görsel olarak engellersin

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık çok geç.

• hastaneye acil servise git

• Oha.! O kadar uzun süre kanıyor mu ya.İyi ki kız değilim. Zaten kan tutuyor, bayılır kalırdım çıplak.

• yok artik. 7-8 yasinda misin ):

• 19 yaşındayım da kan çok kötü etkiliyor ya sorma valla. Sevgilim de dalga geçiyor.

• galiba tapmpon kullanıyorlar

Kızlar Ne Diyor 10

• bende bugün netten biraz araştırma yaptım ama bir cevap bulamadım. anca regl olmadan önce haplarla erteleyebilirsin ama başladıktan sonra durması zor anca erteleyebilirsin

• nasıl erteleyebılrırım peki?

• doğum kontrol hapı. yazın bizim tatillerimiz belli orda da ailecek 4 gün denize gittiğimizde adet olcağımı biliyorsam doğum kontrol hapı alıyordum o günler, bıraktıktan sonra da 1-3 gün içinde adet oluyorsun

• Ne durdurması ya.Durmaz o daha 1 haftalık yolu var nerdeyse :D

• tıpa mı ne varmış ondan kullan

• kıyamet gibidir,başladıktan sonra hiçbişey durduramaz.

• Başladımı durduramazsın.

• Sakın durdurma çok sağlıksız.

• apranax fort ic azaltir, normal zamanda reglnin kac gun surdugu, yogunluguna bagli olarak durdurabilirde

• o durdrumuyor daha öncesınde denedım ama durmadı ama sımdı gene sık aralıklarla ıçeyım ben belkı işe yarar

• Öncekileri Göster
    • anladim :-)

• dediğiniz ilaçtan yokmuş hem artık adet olduktan sonra hıc bır sekılde durudurma olanağı yokmuş maleseff :S:S apranax verdi bunu iç dedi :)

• durmaz O artik akar akar durur

• :(:(:(

• niye durd?rmak istiyorsun ki anlamadim ? birak aksin ?!

• Artık durduramazsın.

• :S ilaç falan yokmu peki

• Öncekileri Göster
    • düzensız olduğu ıcın anlamıyorum ne zaman başlayacağını

• Doktora git abi. Şakaya gelmez.

• doğum kontrol hapı başlarsan durur. tampon yap ya da.

• hemen başlasam dururmu ?

Yükleniyor...