Ankara GATA hastanesi hakkında,

bilgisi olan varmı. ortopedi bölümü nasıldır ilgi alaka ? internette bir haber gördüm gatanın nalburları diye,bi ameliyatta hijyene uyulmadığı hakkında çok kararsızım ve acil karar vermem lazım? sizce ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ankara da başka hastane yok muy muş mu .

• teşekkür ederim :) ağzım laf yapamadı senin gibi :P iyi akşamlar

• çalmazlar mı ya :) tanıdıklarımla mesaj da konuştuğum cümlelerimi yazmıyorum buralara , boş vaktin de profilimi oku anlarsın , alsınlar sorun değil ama , kendileri türetmiş gibi kullanıyolar :D ondan sonra bana ; şunun çakması falan diyolar işin boktan yanı bu , bunu yaşadım , kimse kimsenin çakması sanmasın diye profilim de kim olduğumu açıkladım :D neyse ben kaçar , kendine cici bak , geçmiş olsun rüya kız ( bu da çalınır kesin :D ) kal sağlıcak la iyi akşamlar .

• :) çalarlar :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• GATA'da öğrenciyim.Ortapedi biraz sıkıntılı. Hijyen konusunda sıkıntı yok .Hizmet yönünden iyi fakat çok sıra vardır. Özellikle ortopedi de.

• sadece kalabalıktır diyosun yani, diğerleri iyiyse olsun artık teşekkürler

• ankara gata ya askerken gitmiştim o zaman gayet iyi lerdi şimdi bilmiyorum

• teşekkür ederim

• Medicana internationalın üzerine hastane tanımam oraya git istersen

• bakalım teşekkürler

• İçin rahat olsun Türkiye'nin en hijjenik hastanesidir.

• ben anladım onu ;)

• hijyenik olacaktı

• teşekkür ederim

• gata nın üstüne hastane var mı türkiyenin en iyi doktorları gata da bulunuyor harika bir hastane...

• rica ederim...

• teşekkürler

• Eğer ameliyat olacaksanız Yenimahalle Devlet Hastanesinde Tamer Sazak isimli bir doktor var size onu öneririm

• Rica ederim

• teşekkür ederim, değerlendiririm

• Gata oldukça iyi bir hastanedir. yalnız doktorların ordan ayrılıp özele gittikleri hakkında duyumlar aldım

• hımm. teşekkür ederim

• Ortopediyi bilmiyorum ama bizim arkadaşın babası kalpten yatmıştı 45 gün civarı gayet ilgililer bide iyiler yani . Ortopedisi de iyidir . Dizden mi ameliyat ?

• Sıkıntı olmayacağını düşünüyorum geçmiş olsun

• ya bende iyi olduğunu düşünüyorum fakat dediğim gibi o haberi görünce soru işaretlerim oluştu.. kalça kemiklerineden

• gatanın ıstanuldakını de ankaradakınıde bılırım ankaradakı daha ıyı olmakla bırlıkte askerı hastane olduğu için çok güler yüzlü insanlar beklememen lazım. Ancak ıyı hastanedir.

• rica ederim geçmiş olsun

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• gata iyidir heralde

• saolasın :)

• Asker cocugu oldugumdan gayet iyi faydalaniyoum.

• Gecmis olsuuun

• tamam canım :)

• Tamam canim sabah erkenden gidin de sira bekletmesinler

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...